2752
2734

منم لایک کن بیام بخونم 

خیلی دوستدارم بخرم 

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توی بازی های  بچگی همیشه مادر بودم 😍 و من چقدر عاشقانه مادری میکردم برای عروسکهام🤌🫂 ای خدای بزرگ از این همه زیبایی عالم ، مثل خودم و داداشم یه دوقلوی خوشگل روزی من و همسرم کن لطفاً 🙏🌿😇 وای که چقدر قشنگه فکر کردن بهش خدا جونم مرسی که آرزوی همیشگی م رو برآورده می‌کنی 😍 ای خدای بزرگ شکرت برای نعمت بزرگی که به من و همسرم دادی بمونه به یادگار ۱۴۰۳٫۰۲٫۱۰ ساک کوچولو نی نی جان رو دیدم خدایا شکرت ، ❤️کوچک رویایی من مرسی که منو بابایی رو برای پدر و مادر بودنت انتخاب کردی همه زندگیم ۲۹ اردیبهشت برای اولین بار دیدمت با اون ضربان قشنگت 🧿🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اگه بعده عمل تونستی تکون بخوری تنت کن

من سر زایمان قبلیم عوض کردم البته چون خونی شده بود 

خودت که عوض نمیکنی بی حسه پاهات بهیار میاد تند و سریع عوض میکنه من سزارین بودم

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرونن ک خصوصا بعد زایمان ممکنه لباست خونی بشه و نشه درست پوشید

اره متاسفانه گرونن

من سره زایمان قبلیم فیلم برداری داشتم با لباس بیمارستان 

دوست داشتم شیک تر میبود😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سر زایمان قبلیم عوض کردم البته چون خونی شده بود  خودت که عوض نمیکنی بی حسه پاهات بهیار میاد ...

منم سزارین زایمان کردم ولی همیشه بی قراروپرازدردبودم اصلانمیتونستم توتخت بخوابم دیگه توخونه شایدولی بیمارستان حوصلم هیچی نمیکشید

روپای شکسته خودت راه بروامادستتوروشونه کسی نزار💔
چه حوصله هایی دارید که به فکر لباس ستید شما معلوم نیس حال خودت و بچه چجوری هست 

انشالله که عالیه

اینجور باشه که نمیشه زندگی کرد دور از جون همه اتفاق هرلحظه ممکنه بیفته نباشیم این دنیا😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706