2733
2734
عنوان

افزایش قد

| مشاهده متن کامل بحث + 211630 بازدید | 1468 پست
باشه مرسی این پودره آخه گرفتم براش سویق ولی شکل دار بود اصلا دوست نداشت همنجوری موند

آره پود ره.طعم جوانه گندم داره.منم اولش پسرم دوست نداشت گفتم دکتر گفته باید بخوری.میخوره دیگه.خواهش میکنم😍

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا حالا دختراتو دکتر غدد بردی؟

بله دکتر ربانی متخصص غدد، یه دکتر دیگه تو گیشا خیلیی هم شلوغ بود، اسمشو یادم نیست، دکتر فهیمه سهیلی پور متخصص غدد، و در نهایت دکتر توکلی بنظرم دکتر عمومیه ، اما تخصصی کار افزای قد انجام میده و این تاپیکو زدم تا کارایی که انجام دادم رو به اشتراک بزارم

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
2731
چه جالب، عضو نی نی سایت هستید، من به تازگی براش اینترنت گرفتم ، خیلی نگران محیطهای مجازی هستم، به شر ...

منم اینستا ندارم واتساپ اینجا و ف یلتر شکنم دارم 

استفاده از نتمم محدود نیست

دیگ اینا بستگی ب دخترتون داره من ادم بی جنبه و احساساتی نیستم و تحت تاثیر قرار نمیگیرم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
تا حالا قرضی دارویی برای افزایش قد داده بهشون دکتر؟اگه نه تا دیر نشده به دکتر خوب ببرش تا بهش بده حت ...

توضیح میدم عزیزم، کارایی که انجام دادم رو قصد دارم اینجا بگم

آره منم کلا هله هوله خور بودم  میگن خواب بعد ازظهر هم خوبه برا قد که من نداشتم

من هل هولم نمیخوردم بدبختی خخخ اصلا یه موجود عجیب بودم پدر مادرم از دستم دیونه سده بودن الانم دارم تقاص پس میدم 

حالا واقعا خوبه خواب بعدازظهر 

منم اینستا ندارم واتساپ اینجا و ف یلتر شکنم دارم  استفاده از نتمم محدود نیست دیگ اینا بستگی ب ...

متاسفانه محیطهای مجازی خیلی از وقت بچه ها رو میگیره.عزیزم برات آرزوی شادی، سلامتی و موفقیت دارم. 

من هل هولم نمیخوردم بدبختی خخخ اصلا یه موجود عجیب بودم پدر مادرم از دستم دیونه سده بودن الانم دارم ت ...

من شنیدم خوبه خواب سر شب و صبح زود بیدار شدن و  ی نیم ساعت اینا خواب بعد ازظهر 

متاسفانه محیطهای مجازی خیلی از وقت بچه ها رو میگیره.عزیزم برات آرزوی شادی، سلامتی و موفقیت دارم.&nbs ...

همچنین قشنگم امیدوارم دخترای شماهم همیهش موفق باشند 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اونا شاید پدر مادرشون از شما بیشتر هستن.ولی دقیق اگه ۱۵۵گرفتی خوبه.الان  تا ۶ سانت هم بالا می ...

ای جوونم ، مرسی ، چه حس خوبی میگیرم از حرفتون امیدوارم همینطور باشه، چون کلی پیگیر هستم و حسابی دارم هزینه میکنم

2706