2737
2734
عنوان

رفتم زالووو گذاشتم 😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابام از این کارا میکنی دعواش میکنم تو رو هم دعوا کنم؟؟؟🤬🤬🤬

عجب اخلاقی داری😑چن سالته😑فک کنم از منم کوچولو تر باشی با لحن حرف و چت کردنت😒😑یا اینکه از ریشه عادت به شوخی داری😕😐

چه حسی داشتی؟

حس خوبی بود اولش سوزش داشت 

بعدش هیچی حتی من نمفهمیدم که روی صورتم هستن فقط مث زنگوله تکون میخورن  عالی عالی بود  یه دو ماه دیگه باز میرم 

2731

مبارکه😀😀😀

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
عالی بود بهشون دستم زدم بد نبود که نمیدونم شما از چی میترسین    من پسرمممم😊

اها خب پسرا کلا ریلکس ترن

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
عالی بود بهشون دستم زدم بد نبود که نمیدونم شما از چی میترسین    من پسرمممم😊

زالو براچی گذاشتی پوستت مشگلش چیه؟

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
2740

من شنیدم حلزون میزارن🙂🙂

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
2706