2737
2739
عنوان

رفتم زالووو گذاشتم 😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 81 پست
عجب اخلاقی داری😑چن سالته😑فک کنم از منم کوچولو تر باشی با لحن حرف و چت کردنت😒😑یا اینکه از ریشه عا ...

ووی چرا میزنی؟ ترسیدم😮😮😮

من دارم شوخی میکنم با اسی

چرا ناراحت شدی عزیزم؟

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یا خدا پسرو  روشن شدن پوست و .... دیگه دارن خیلی....میشن

شاید جوش داره خوب 

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
2742
 هزینش چقدر شد؟چند تا زالو؟مدت درمان چقدره؟

سوالا خیلی هست 

دونی ای ۲۰ تومن  ۶ تا گذاشتم   دکتر گفت جواب میدون اما اگه دوست داشتی میتونی بعد دو سه ماه دیگه بیایی 

جاشم روز بعد رفت  فقط یکم قرمزی میمونه انگار پشه نیش زده اونم خوب میشه 

تو این دو روز سفید شدم مامن بابام گفتم باز چه کرم گرونی خرید 😂😂😋

زیر چانه و فک میزارن که جاش معلوم نباشه  البته جاش فثط سه چهار روز نهایتا میمونه 

اسی جوش و جای جوش داشتی؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
حس خوبی بود اولش سوزش داشت  بعدش هیچی حتی من نمفهمیدم که روی صورتم هستن فقط مث زنگوله تکون میخ ...

🤕🤕🤕😷😷😷اووق

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2738
نه باو خودم فهمیدم😅گفتم از ریشه عادت به شوخی داری😁

دیگه اینجوری که گفتی ریشه های شوخیم سست شد

خدافس 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
عالی بود بهشون دستم زدم بد نبود که نمیدونم شما از چی میترسین    من پسرمممم😊

خیلی عالیه واسه جوشای من معجزه کرد تو دو هفته در حالی که پیش بهترین دکترا رفته بودم نتونستن درمان کنن ۱۲ تل زالوی ریز معجزه کرد

زالو براچی گذاشتی پوستت مشگلش چیه؟

قبلا جوش داشتم پوستمم چرب بود 

من از مرطوب کننده پوست چرب کامان  (آرگان )استفاده کردم جوشام خوب شد عالیییههه   زالو فقط برای خون رسانی بیشتر پوستم بود وگرنه مشکل حادی نداشتم ..😊

خیلی عالیه واسه جوشای من معجزه کرد تو دو هفته در حالی که پیش بهترین دکترا رفته بودم نتونستن درمان کن ...

واسه جای جوشم خوبه؟

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2706