2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظر لطفته اونقدرا هم چشم زدنی نیستم

عزیزم من خیلی ب ساعت دقت میکنم، ساعت دستت چ مارکی بود؟

صفحش صورتیه ملایمه اره؟ چون منم دارم

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈

میشه ی بار دیگ بزاری من ندیدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2731
عزیزم من خیلی ب ساعت دقت میکنم، ساعت دستت چ مارکی بود؟ صفحش صورتیه ملایمه اره؟ چون منم دارم

نه گلم صورتی نیست انعکاس مانتومه صورتی دیده میشه طلاییه برند سواچ خیلی وقت پیش برادرم از هلند اورده

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
نه گلم صورتی نیست انعکاس مانتومه صورتی دیده میشه طلاییه برند سواچ خیلی وقت پیش برادرم از هلند اورده

اهاا مرسی عزیزم

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
اهاا مرسی عزیزم

قربونت❤️❤️❤️❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2740
بدون ذره ای آرایش  و عمل فقط‌ یه رژ ساده ۲۶ ساله عکس ۴ ماهگی ‌بارداریم همین الان  تو مهمو ...

عزیز دل شما هم قشنگی اما نیاز نیست برای اثبات زیباییت دیگران رو ملامت کنی منم عکس بی ارایش گذاشتم اما اینقدر از خودم تعریف نکردم

بدون ذره ای آرایش  و عمل فقط‌ یه رژ ساده ۲۶ ساله عکس ۴ ماهگی ‌بارداریم همین الان  تو مهمو ...

خیلی ها مثل شما گودی زیر چشم دارن و سیاهی دوست دارن بپوشنند یا هزار چیز دیگه

عزیز دل شما هم قشنگی اما نیاز نیست برای اثبات زیباییت دیگران رو ملامت کنی منم عکس بی ارایش گذاشتم ام ...

من فقط حرفم اینه چرا همه از چهره ی طبیعیشون فرای هستن آخه ؟

مگر نه اینکه زیبایی تو سادگیه 

من که آرایش می کنم واقعا تو مهمونی ها یکسره تو چشمم ولی باور‌ کن همسرم حتی بوسمم نمی کنه میگه همیشه عاشق‌ خودتم بهار

وگرنه برام زیبا نیست