2733
2734
شما بزار دوس دارم ببینمت

در ضمن من فقط می گم چرا عکس و بی‌ آرایش نمیزارین

خی باید قیافه ی طبیعی رو دید دیگه 

انقدر دیدم اصلا طرف و بی آرایش نمی شناسی که برام قابل‌ هضم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی گلم اره 23

خداروشکر یه بار درست حدس زدم ..لباتون خیلی خوش فرم بود ..😍😍

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
من چند سالمه😊؟

شماهم خوجلی ۲۵ ۲۶

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
چقد قشنگی 23

نه سی و خورده ای😁

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

شماهم خوجلی😍😍😍

لپاشو😍😍😍 ۲۴،۲۵

❤️❤️❤️سی و خورده ای

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
ااع ماشالاااا نازی

چشات ناز میبینه

ماشالله همه خوشگل و نازین ..خداحفطتون کنه

همتون خوشگلین لعنتیای خوشگل

چرا من عکسی ببینم میگم خب حتما به این میگن سی سال ولی همه میگن ۲۴۲۵ طرفم میگه درسته ولی من میزارم همیشه میگین سی خدایاچراااااا

خدایاسپاسگذارم که خوشبختم وبانورتوزندگیم آرامش داره ازنورخودت در قلب همه بتابان مهربانم
ماشاءالله اسفند برا خودتون دود کنین❤

نظر لطفته اونقدرا هم چشم زدنی نیستم

2706