2733
2734
من بودم😐😂

😂😂😂

عزیزم کتاب خاطرات پهلوی رو بخونید .دست نوشته های خود وزیر شاه رو ،خیلی حقایق براتون روشن نمیشه.اتفاقا کاملا شواهد بر خلاف حرف شما بوده

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فقط اون که گف زمان کسی به کسی کار نداشت 😑 یعنی یکبار تاریخ پهلوی رو مطالعه نکرده .اومدم‌جوابشو بدم ...

منظورش زمان شاه؟ 😐

اتفاقا اون دوره خو بد بود کار داشتن به آدم  همش باید کت و دامن می‌پوشیدی 😅

من چیزی ک دیده و شنیده بودمو میگفتم

شنیده هارو رهاکنید .خودتون مطالعه کنید .دست نوشته های خود وزیر شاه هس تو اون کتاب .

و اینکه کی گفته زمان شاه هرکی میخاس چادری هرمیخاست بی چادر بود؟مگه رضاشاه نبود چادر از سر زن ها می کشید؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ولی تعداد چادری ها از الان بیشتر نبود؟؟؟؟

نه .تازه که انقلاب شد خیلیا چادری شدن ن زمان شاه

ن عزیزم من ناراحت نمیشم ،راحت باش🤣😅

قربانت گلم خدارو شکر جنبه ت بالاست خیلیا اینجا آدمای عقده ای و خشک مذهبن ک تحمل دیدن کوچکترین مخالفتی رو ندارن و سریع گزارش میزنن واست و جالبتر اینجاست ک از نظر نی نی یارهای عزیز همیشه حق با اوناس حتی اگه حق با ما باشه

کاربر قدیمیم ولی تعلیق شدم😐😐
2706