2733
2734
قربانت گلم خدارو شکر جنبه ت بالاست خیلیا اینجا آدمای عقده ای و خشک مذهبن ک تحمل دیدن کوچکترین مخالفت ...

طوری نیس ،یسریا هستن ک ب دلیل شرایط بد زندگی اینجارو محل عقده گشایی میدونن ولی من همیشه دلم میخاد بحث کنم و چیز یاد بدم و چیز یاد بگیرم

ما معلم تاریخمون میگف همراه با اجبار لجبازی میاد ،هرچی زنای ایرانو بیشتر مجبور کنن بدتر میشن ی سری

اجبار یه بحثه .قانون یه بحثه دیگه .

پوشش قانونی در همه کشورها وجود داره ۸تی کشورهای سکولار و جزو قانون مدنی شون هس مثلا برزیل برهنه شدن جریمه سنگین دارع .

میخام بگم همه جای دنیا حدی از پوشش قانونی رو دارنچون جامعه حریم عمومیه نه اتاق خواب شخصی من که با هر لباسی بیام

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اجبار یه بحثه .قانون یه بحثه دیگه . پوشش قانونی در همه کشورها وجود داره ۸تی کشورهای سکولار و جزو قا ...

ولی خوب زوره ی خانم بیاد چشم چرونی شوهر خودشو ول کنع و حجاب بقیرو بچسبه ،حرفاتون درست بود ولی مردام دیگ شورشو در اورون

رضا

بحث های پیرامون حجاب هیچوقت به نتیجه نمیسره حداقل تو ایران نه فقط وقت تلف کردن و خسته شدنه الان یکی مثل مسیح که هر روز فیلم می‌زاره هم داره وقتشو تلف می‌کنه چون هیچ نتیجه ای نداشته تا به الان فقط بدتر شده

کاربر قدیمیم ولی تعلیق شدم😐😐
2742
بحث های پیرامون حجاب هیچوقت به نتیجه نمیسره حداقل تو ایران نه فقط وقت تلف کردن و خسته شدنه الان یکی ...

قبول دارم باید فرهنگ سازی شه و خیلی خیلی زمان میبرع ولی از ی جا باید شرو شه

اجبار یه بحثه .قانون یه بحثه دیگه . پوشش قانونی در همه کشورها وجود داره ۸تی کشورهای سکولار و جزو قا ...

حرفاتون درست اما برهنه شدن کامل کجا و گردی صورت و مچ دستا کجا..‌

ولی خوب زوره ی خانم بیاد چشم چرونی شوهر خودشو ول کنع و حجاب بقیرو بچسبه ،حرفاتون درست بود ولی مردام ...

من‌همونجام گفتم .کار شوهر اون خانومم اشتباهه و مرد هم باید نگاهشو کنترل کنه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
بحث های پیرامون حجاب هیچوقت به نتیجه نمیسره حداقل تو ایران نه فقط وقت تلف کردن و خسته شدنه الان یکی ...

اره ولی به نظرم استارتر این تاپیک مهربون و منطقی اومد .براهمین مشتاق شدم باهاش گپ بزنم ❤

2738
من‌همونجام گفتم .کار شوهر اون خانومم اشتباهه و مرد هم باید نگاهشو کنترل کنه

منم سر اولویت بحث میکردم ،گفتم اول باید مردا نگاهو درس کنن تا اگ ادمای عقده ای هم هستن ک واسه جلب توجه لباس میپوشن دیگ کاری نتونن بکنن،ن اینکه تو این گرما کلی مقنعه و مانتو و لباس زیر حتی ک خیلی تو تابستون اذیت میکنع اینا همه چیز بپوشیم ک عاقایون ی نگا نکنن خدایی نکرده

حرفاتون درست اما برهنه شدن کامل کجا و گردی صورت و مچ دستا کجا..‌

الان مچ دست کسی بیرون باشه میگیرنش؟

عرض کردم همه جا حدی از پوشش قانونی هس ولی همه جا یکسان نیس .یه جا برهنه شدن کامل خلاف قانونه جای دیگه نبم تنه باید پوشیده شه جایی دیگه فقط آلت تناسلی نباید پیدا شه و...

حرفم اینه همه جا قانون پوشش رو دارن به انوادع مختلف

منم سر اولویت بحث میکردم ،گفتم اول باید مردا نگاهو درس کنن تا اگ ادمای عقده ای هم هستن ک واسه جلب تو ...

من با شما موافقم که اولویت نگاه مرداس

الان مچ دست کسی بیرون باشه میگیرنش؟ عرض کردم همه جا حدی از پوشش قانونی هس ولی همه جا یکسان نیس .یه ...

نه جانم منظورمو بد متوجه شدی منظورم اینه که حجاب کامل یعنی اینکه فقط گردی صورت و مچ دستا به پایین پیدا باشه نظر شما متینه اما خوب این از نظر من محدودیته اگه از نظر بقیه هم محدودیت نبود شاهد اینهمه بدحجابی و بی حجابی و آرایش های زننده ای که تو اروپا معذرتا فقط زنای خیابونی همچین آرایشی رو دارن نبودیم بنظرمن این خودش یه نوع اعتراضه که اشتباه هم هست

2706