2733
2734
عنوان

وضعیت پیش دبستانی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 54 پست
من‌خیلی تحقیق کردم اما مدرکش برای ثبت نام‌کلاس اول واجبه اگر الانم ننویسی باید شهریور سال دیگه بره ب ...

خوب فرستادنش الان ک واجب نیست نهایتش اون بیست روزو میرن خدارو چ دیدی شاید اوضاع کرونا خوب شد 

الان واقعا زوره منم اگ بفرستم غیر انتفاعی میفرستم ولی با مسولشون ک صحبت کردم گفتن نود درصد غیر حضوریه چون کوچیکن و نمیتونم بهداشت کرونا رو رعایت کنن

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
شما هم پیش هستید  اگ ثبت نامش نکن میترسم عقب بیفته واقعا موندم

اره میبایست پیش میرفت ولی من ثبت نامش نکردم و نمیکنم البته پسر من از ۲ سالگی مهد رفته و پارسال هم خیلی باهاشون کار کردن کتاب کار داشتن و دایم در حال حل تمرین!!!! و خیلی چیزا بلده مثل مفهوم خانواده / اهلی وحشی/ چپ راست/ کوچیک بزرگ و..... 

این نیز بگذرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه برامنم اسم پیش نیوردن اصلا

کاش بتونم تکلیفمو مشخص کنم ی سری میگم ثبت نامش کن ی سری میگن ن کلیم برا پیش امادش کرده بودم خیلی دوست داشتم نظم مدرسه رو یادبگیره

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
اره میبایست پیش میرفت ولی من ثبت نامش نکردم و نمیکنم البته پسر من از ۲ سالگی مهد رفته و پارسال هم خی ...

خوب پسر من اینا همرو بلده مهد نرفته ولی کلاس خلاقیت رفته

الان اگر ثبت نامش نکنم چ کتابایی مفیده ک تهیه کنم و بتونم خونه باهاش کار کنم

2731
خوب پسر من اینا همرو بلده مهد نرفته ولی کلاس خلاقیت رفته الان اگر ثبت نامش نکنم چ کتابایی مفیده ک ت ...

من گاج میگیرم کلیات پیش دبستانی داخلش هست

پسر منم امسال پیشه نمیفرستم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
تو بگو ی روز .عمرا بفرستمش بره .هر چی شد بشه .حالا یا یاد میگیره آنلاین یا یاد نمیگیره.

کلاس اولیا فک کنم نهایت دوروز در هفته برگزار بشه 

با تعداد کم 

ولی کلاس اولی حضوری خیلی سخته 

واقعا این نسل میخوان چی بشن خدا میدونه از پایه رسیدگی کامل انجام نشه واقعا گناه دارن

خوب پسر من اینا همرو بلده مهد نرفته ولی کلاس خلاقیت رفته الان اگر ثبت نامش نکنم چ کتابایی مفیده ک ت ...

من پسرم امسال باید پیش ۱ میرفت اسفند ۹۴ هست ولی اول تابستان کتابهای کلاغ سفید رو براش گرفتم به نظرم کتابهای خیلی خوبی بود خودشم خیلی دوست داشت با علاقه انجام میداد

من گاج میگیرم کلیات پیش دبستانی داخلش هست پسر منم امسال پیشه نمیفرستم

باید بگم کتاب کار گاج مخصوص پیش دبستانی؟؟

2740
من پسرم امسال باید پیش ۱ میرفت اسفند ۹۴ هست ولی اول تابستان کتابهای کلاغ سفید رو براش گرفتم به نظرم ...

یعنی مهد کودک درسته؟؟ کتابای کلاغ سفید بدرد پیش دبستانی هم میخوره؟

یعنی مهد کودک درسته؟؟ کتابای کلاغ سفید بدرد پیش دبستانی هم میخوره؟

اصلا مربوط به پیش دبستانیه دیگه من پسرم علاقه داشت خریدم مربوط به انتشارات گاجه از گاج مارکتم میتونین سفارش بدین

اصلا مربوط به پیش دبستانیه دیگه من پسرم علاقه داشت خریدم مربوط به انتشارات گاجه از گاج مارکتم میتونی ...

ممنون کتابخونه ها هم دارن؟؟

بله من از کتاب فروشی خریدم ولی بعد دیدم گاج مارکت تخفیف خورده بود

امکانش هست قیمتشم بگید تخفیفش ارزش داره از گاج مارکت بگیرم یا تفاوت زیادی نداشت

هر کتابش ۳۵ بود ولی حقیقتش فقط یادمه گاج مارکت تخفیف خورده بود یادم نیست چقدر 

باشه ممنون دوستم محبت کردی

2706