2733
2734
عنوان

وضعیت پیش دبستانی؟؟؟

306 بازدید | 54 پست

اخه چرا کسی راجب پیش دبستانیا صحبتی نمیکنه واقعا 

الان وضعیتشون چطوریه 

من با مرکزی ک میخواستم پسرمو بفرستم که صحبت کردم گفتن پیش ها نود درصد به بالا غیر حضوریه 

اخه غیر حضوری میخوان چیکار کنن دوتا کاردستیه که خودمونم تو خونه میتونیم درست کنیم 

چرا جلو ثبت نامشونو نگرفتن ثبت نامشون چه فایده ای داره فقط میخوان پول ب جیب بزنن

اصل پیش  اینه که وارد محیط اموزشی بشن تا امادگی پیدا کنن تو خونه موندن چه فایده ای داره 

خانمایی ک بچه ی پیش دارن برنامتون چیه ایا برای ثبت نام اقدام کردید شرایط حضورشونو صحبت کردید؟؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سر پیش دبستانی  غیر حضوری خواهرزاده ام هم خواهرم هم بچه اش اذیت شدن ‌مرتب کاردستی درست کن .بچه رو مجبور کن تکلیف هاش رو بنویسه .پیش دبستانی غیر حضوری یعنی اعصاب خوردی 

من‌خیلی تحقیق کردم اما مدرکش برای ثبت نام‌کلاس اول واجبه اگر الانم ننویسی باید شهریور سال دیگه بره بیست روز تا مدرکشو بدن

نمیخواستم بچمو بنویسم منتها دیدم شرایط این مدلیه و‌مجازی و اینکه تو این‌کرونا مدرسه نمیرن  جای غیر انتفاعی ،مدرسه دولتی ثبت نام کردم

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
2738
من‌خیلی تحقیق کردم اما مدرکش برای ثبت نام‌کلاس اول واجبه اگر الانم ننویسی باید شهریور سال دیگه بره ب ...

کی گفته اجباریه .اتفاقا من دخترمو کلاس اول ثبت نام کردم اصلا حرفی از پیش دبستانیش نزدن ‌.اصلا اجباری نیس

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
کی گفته اجباریه .اتفاقا من دخترمو کلاس اول ثبت نام کردم اصلا حرفی از پیش دبستانیش نزدن ‌.اصلا ا ...

من هم مدرسه دولتی هم غیرانتفاعی سوال کردم گفتن لازمه

حالا نمیدونم دیگه

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند

من موندم دخترمو بفرستم کلاس اول یا نه

همه کاراشو کردم .گفتن دو روز در هفته حضوریه نمیخوام بفرستمش میترسم .ولی مدیرشون گفت ازکجامیدونی تا سال دیگه کرونا نباشه اگه سال دیگه بود بازم نمیفرستیش بچت دوسال عقب بمونه از درس 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2706