2733
2734
عنوان

غذا

262 بازدید | 39 پست

کدوم غذا رو بیشتر از همه دوس دارین؟

خودم پیتزا پپرونی با سس فلفل (شاید باورتون نشه اگه سنگک داشته باشیم با سنگک میخورم) 🥲🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤

ولب الان دلم سالاد سزار با تن ماهی مبخواددد واییییییییییی 🎠🥲🥲🥲🥲🤤🤤🤤🤤😭

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلم قورمه سبزی جا افتاده با گوشت فراوون میخواد ....

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
عاشق فسنجونم

ن🥺من اصلا با خورشت حال نمیکنم کلا غذا های ایرانی بابا میل من نیس🥲😂

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
باقالی پلوباماهیچه خودم پز جوجه لونگی شکم پر خودم پز من همه چی دوست دارم غیررررسیراب‌شیردونوکله پا ...

اصل مطلب و دوست ندای

لبخندهایشان ناپیداست   همانطورکه گریه هاشان    شاید که واقعا خودشان نیستند     پنهان شده پشت واژه هاشان
همه غذا برام تکراری شده دیگ 

اینکه بده😔

2706