2752
2734
عنوان

وضعیت پیش دبستانی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 54 پست
من هم مدرسه دولتی هم غیرانتفاعی سوال کردم گفتن لازمه حالا نمیدونم دیگه

کدوم شهری .؟

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم ک دخترم کلاس اوله نمیخاستم ثبت نامش کنم امسال ولی دیقه نود ب زحمت همسرم ثبتش کرد

میفرستینش؟ 

من میترسم 

وضعیت شهرمون هشداره و نزدیک به قرمز 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
میفرستینش؟  من میترسم  وضعیت شهرمون هشداره و نزدیک به قرمز

تو بگو ی روز .عمرا بفرستمش بره .هر چی شد بشه .حالا یا یاد میگیره آنلاین یا یاد نمیگیره.

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
دقیقا امسال رو تعطیل نکردن که فقط پولارو بچاپن.پول میدیم آخرشم هیچی یاد نمیگیرن

شما بچتون پیش میره؟؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

دوستان شرمنده کاری پیش اومد چن دقیقه نبودم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
نه نیست،از آموزش پرورش سؤال کن،شاید طرح جدیدشونه،مثلا خواستن اشتغال زایی کنن.

من زنگ زدم برای بچه دوستم چون دختر خالم تو اداره مسئوله گفت راستش اینه که اداره میگه اجباری نیست چون اگر بگه اجباریه باید شرایط پیش رایگان و دولتی فراهم کنه که نمیکنه ولی مدارس خوب هم دولتی و هم غیرانتفاعی ازتون مدرکشو میخوان از چند تا دبستانم دوستم پرسید گفت باید مدرکشو داشته باشین البته ما اصفهانیم جای دیگه رو نمی دونم

ثبت نام دلخواهه میتونستین ننویسین من پسرم رو ننوشتم 

شما هم پیش هستید 

اگ ثبت نامش نکن میترسم عقب بیفته واقعا موندم

سر پیش دبستانی  غیر حضوری خواهرزاده ام هم خواهرم هم بچه اش اذیت شدن ‌مرتب کاردستی درست کن .بچه ...

اخه پیش دبستانی غیر حضوری غیر از کاردستی کار مفید دیگ ای انجام نمیدن 

حضوری پنجاه درصدش بازی هست حالا غیر حضوری میخوان چیکار کنن

2706