2737
2734
الان شکست؟؟؟😞 خیلی بد جوره ؟؟؟؟

نه پریشب الکی الکی شکست.الان شوهرم دیده میگه خراب شده انگار بخاطر همون شکسته.یه تیکه تیز مونده فقط

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوتا از دندان عقلای من خراب شد و خورد میشد و میریخت و چیزی ازش نمونده بود رفتم دوتاش و با هم کشیدم . ...

واقعا😭شوهرم میگه درد نداره ولی من خیلی میترسم😭

واقعا😭شوهرم میگه درد نداره ولی من خیلی میترسم😭

منم خیلی میترسیدم چون دوتا هم میخواست بکشه خیلی ترسیدم اذیت شم. دکتره فهمید گفت رنگت پریده ترسیدی 😁

ولی بعدش میگفتم کاش زودتر میکشیدم راحت میشدم 

نه پریشب الکی الکی شکست.الان شوهرم دیده میگه خراب شده انگار بخاطر همون شکسته.یه تیکه تیز مونده فقط

من نصفش زیر لثه بود داغون شدم ۵تا بخیه خوردم از بس برای کشیدنش دندونام فشار دادن تا چندهفته درد داشتم، اگه بیرون باشه به راحتی میکشن چون ریشه قوی نداره 

2740

نه من درد مداشت

عین ی دندون ساده کشید برام

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

من 4تاش کشیدم

درد دندون عقل کشیدنش ازدندون های دبگه کمتره فقط چون خیلی ته بد دست 

بیشتر امپولش درد داره چون تو سق دهان میزند

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
من حالا ۴ تا دندون عقل مضخرف دارم ک هفته دیگه باید عمل کنم، داخل لثه م دقیقا زیره دندون های کرسیم هس ...

یعنی چی 🥺سالم باشه که ایرادی نداره

من 4تاش کشیدم درد دندون عقل کشیدنش ازدندون های دبگه کمتره فقط چون خیلی ته بد دست  بیشتر امپول ...

وای استرس دارم خیلی ترسوام ااکی الکی دارم غصه میخورم حالا دردم نداره😭

2706