2733
2734

همیشه میگفتم خداروشکر تو این دنیا به این بدی و بیرحمی و یه مرد خوب پیدا میشه که تو این ۸ یا ۹ سال زندگی اینهمه هوای زنشو داره از محبت پول رفاه آرامش عشق و علاقه هیچ چیز کم نزاشته براش هر روز گل میخره براش تو کار خونه کمک میکنه تو ماشین با آهنگ عاشقانه دستشو میگیره میبوسه و گریه میکنه میگه خیلی عاشقتم

چرا آخه خیانت اونم با زن شوهر دار 

یعنی یه مرد خوب هم تو دنیا پیدا نمیشه همشون تا کمی پولدار شن به خیانت فکر میکنن

من چطور دیگه به ازدواج فکر کنم چطور؟ حالت تهوع میگیرم اگه یه مرد بگه دوستت دارم 

اون که اینجوری شد بقیه میخوان چی بشن💔💔😭🖤

وا😐😐😐

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم مرد خوب زیاده...

فقط باید انتخابت درست باشه و خوش شانس باشی که در مسیر یه مرد خوب قرار بگیری

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

ایشونم مثل همه زوجین مشکل داشتن ولی شفاف سازی نشد پس حرفی دربارش نمی‌زنم. ولی اگر دل بعضیا خنک شد یا با خودشون گفتن وای دیدی گفتم مرد خوب وجود نداره ، دیدی همه بدبختن حتی کسی که تظاهر می‌کنه و همه مشکل دارن باید بگم فکرتون غلطه چون میلیون ها انسان خوشبخن وجود دارن 🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

چی شده خیانتکرد شوهرش؟؟من بیشتر تاپیک هاشو باور نداشتم انگار ساخته ذهن خودش بود چون دیگه بیش از حدددد پز میداد راجب همه چییییی پز میداد راجب بچه اش خونه اش طلا پول قیافه اش لباسش خوراکش حالا از کجا میدونی شوهرش خیانت کرده خودش گفت؟؟

درخواست دوستی رد میکنم 
2706