2752
2734
عنوان

فکر کنین فردا خدایی نکرده میمیرین! آخرین حرفی دارین چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 158 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب خانوادم مبگم دوستتون دارم ب شوهرم میگم دلم برای دیدنت بوسیدنت تنگ میشه یادت نره تا آخرین نفس عاشقت موندم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
ب شوهرم میگم مادرت سر عقد بهم کادو نداد😂😂😂😂😂😂

وایییی عالی بوددد

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)

بای بای ما رفتیم😐

دنیاهمه‌هیچ...                    واهل‌دنیاهمه‌هیچ ...         ای‌هیچ... برای‌هیچ... برهیچ‌مپیچ...       دانی‌که‌ازآدمی،چه‌ماندپس‌مرگ؟... عشق‌است‌ومحبت‌است‌وباقی‌همه‌هیچ...♡

خیلی حرفا این جا، جا نمیشه 😂😂

ولی خب چندتا رو بخوام بگم خطاب به آدم های زندگیم 

اولی خاک تو سرت هیچ وقت حلالت نمیکنم بچگی و زندگیمو نابود کردی 

بعدی خاک تو سر خودم که انقد بهت خوبی کردم ولی تو ظرفیت نداشتی 

و

...

...

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2706