2733
2739

با آدمای حسود چیکار میکنین 

من حوصله تحملشون را ندارم واقعا کاسه صبرم لبریز شده تا از شر یکیشون خلاص میشم یکی دیگه پیدا میشه 

جالبه چون خیلیاشون صمیمی ترین دوستام بودن که من ساده نفهمیدم باطنشون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اصولا حذف 

یا اصلا توجه نمیکنم 

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

قطع رابطه 

بنده خداها خودشون هزار برابر تو اذیت میشن

یه موقع مدارا میکردم باهاشون 

ولی جدیدا اگه جا داشته باشه لجشونو در میارم که یه ذره دلم اروم بگیره از اون چیزایی که لجشون میگیره بیشتر میگم

حسادت فقط در دوچیز خوبه

علم و تحصیل و ایمان⚘

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

عزیزم آدمای حسود که همه جا هستن اگه حسادتشون رو جلوت نشون میدن سعی کن کم تر باهاشون ارتباط داشته باشی اما اگه نشون نمیدن به دوستی باهاشون ادامه بده و خیلی با حسادت هاشون توجهی نکن

2706