2726
عنوان

غذا نخوردن شیر خوار ۷ ماهه

64 بازدید | 6 پست

سلام‌دختر من ۷ ماهشه از ۵ ماهو‌نیمگی غذا کمکی شروع کردم‌از اول یکبار خودر ده بار نخورد الانم دیگه هیچ دهنشو باز نمیکنه میبنده روشو‌میکنه اونور باید چکار کنم غذاشو طعمم میدم‌اما نمیخوره هیچ کی تجربشو داره و راهش چیه؟

در ضمن این زمان مصادف با دندونشم هست

شیر خودمم میخوره

وقتی گشنشه بده با شیر کامل سیرش نکن من جلو تلویزیون با اهنگ و ویدیو کارتون بهش غذا میدم 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جلو تی وی معمولا غذا بهتر میخورن، بشین پشت سرش دستت رو از پشت ببر سمت دهنش جای رو برو، غذاهاش رو متنوع کن تا دلزده نشه در آخر هم زیاد اصرار نکن چون زیر یکسال هنوز غذای اصلی شیر اگر الان نسبت به غذا دلزده بشه بعدا خیلی مشکل خواهی داشت

کلیپ کودکانه شاد دانلود کن نشوتش بده وغذا بده.بین شیر خوردن وغذا خوردن حدود۳ساعت فاصله بنداز چون شیربخوره غذا نمیخوره بذار گشنه بشه بعد غذا بده.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

سلام عزیزدلم وقت بخیر . ببخش اینجا مزاحمت شدم. یه سوال داشتم در مورد پسرم. تو یه تاپیک قدیمی دیدم نوشته بودین بچه تون حساسیت به پروتین گاوی داشته خواستم امکانش باشه کمکم کنی. علایم پسر شما چی بود و شکر خدا کی درست شد? علامت پسر من فعلا خلط در مدفوع هست و دکتر بهش شیر پپتی داده