2752
2734
عه من فکر میکردم فیرات با گنول ازدواج میکنه!!!مگه فیرات پسر اسما نیس چه جوری برادر گنوله😖

پسر خونده ی اسما هستش و کسی چیزی نمیدونه به جز اسما و عزیزه

لطفا برای تحصیل و هدفم در آینده برام یه صلوات کوچیک بفرستید😊❤👌
آره خیلی مخصوصا میران که یه شاد اغلوییه😊

میران کی میفهمه شاد اغلوه؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدیدا فیلم گودال هم خیلی جذاب  شده با  زن😍

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731
میران کی میفهمه شاد اغلوه؟

ببین فامیلیش رو از بچگی اصلان بی کرده بودن اما فک نمیکنم حالا حالا ها بفهمه

تازه یه چیز جالب بگم؟؟؟؟؟ 

بگو

ینی میران اصلا نوه عزیزه نیس

اصلا و حتی یه درصد از اموالشم به اسنش نیست همش و همش مال فیراته چون تن۶ا نوه کسریشه

چرا فیراته اگه اون نبود که عزیزه تمام اموالشو به اسمش نمیزذچد الان تو قسمت دیشب گنول داشت دنبال براد ...

اون برگه ها رو عزیزه برای گمراه کردن گونول گذاشته بود اونجا و فیرات پسر واقعی اسما هست چون عزیزه با فیرات تهدیدش کرد و یه بار اسما به گونول گفت من وقتی حامله بودم ازین کیک می خوردم به خاطر همین فردا حساسیت داره 

داداشش یا هارونه یا پسری که فصل جدید وارد میشه

داستانش پیچیده تر از اونیه که تعریف کردید

آنقدر دنیا خر تو خر است که می ترسم حرف آن ها راست از آب دربیاید و آن دنیا هم باشد! 
بگو

حنیفه خواهر واقعیه عزیزه ست و دلیل دشمنی های عزیزه و ناسول عشقیه که عزیزه به ناشول داشت و حنیفه به خاطر انتقام از خواهرش عزیزه مسخواد با ناسول شاد اغلو ازدواج کنه

حنیفه خواهر واقعیه عزیزه ست و دلیل دشمنی های عزیزه و ناسول عشقیه که عزیزه به ناشول داشت و حنیفه به خ ...

آره  میدونم

اون برگه ها رو عزیزه برای گمراه کردن گونول گذاشته بود اونجا و فیرات پسر واقعی اسما هست چون عزیزه با ...

من یه پیجی رو دنبال میکنم که تمام قسمت آی بعدی رو استوری میکنه دیکه نمیدونم والا

حنیفه خواهر واقعیه عزیزه ست و دلیل دشمنی های عزیزه و ناسول عشقیه که عزیزه به ناشول داشت و حنیفه به خ ...

عجببب 

من فقط درگیر میران و ریانم بقیشون هرکار میکنن مهم نیس