2733
2734
من یه پیجی رو دنبال میکنم که تمام قسمت آی بعدی رو استوری میکنه دیکه نمیدونم والا

من تا آخر جایی که پخش شده دیدم کامل تو ترکیه 

آنقدر دنیا خر تو خر است که می ترسم حرف آن ها راست از آب دربیاید و آن دنیا هم باشد! 
ممکنه باشه اگه عزیزه همون عایشه باشه و هازار پسر عایشه

این دیگه خیلی مزخرفه 😐یعنی هازار پسر عزیزس؟! وا😑😑😑

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجببب  من فقط درگیر میران و ریانم بقیشون هرکار میکنن مهم نیس

وای من اصلا خوشم از تردید نمیاد😥😣

لطفا برای تحصیل و هدفم در آینده برام یه صلوات کوچیک بفرستید😊❤👌
2731
فصل سومش تازه فیلمبرداریش شروع شده. ازون جا که گفتن الیف خودکشی کرده تموم شد. ولی بچه و .... ندارن ی ...

الیف چطور میمیره؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
این دیگه خیلی مزخرفه 😐یعنی هازار پسر عزیزس؟! وا😑😑😑

نمیدونم شاید عزیزه همون عایشه ای بوده که ناصوح عاشقش بوده و احتمال میدم هازار پسر اون باشه چون ناصوح خیلی بیش تر از جهان دوسش داره 

آنقدر دنیا خر تو خر است که می ترسم حرف آن ها راست از آب دربیاید و آن دنیا هم باشد! 
وای من اصلا خوشم از تردید نمیاد😥😣

گودال رو می بینی؟ چطور همشونو قتل عام کردن 😥

نمیدونم شاید عزیزه همون عایشه ای بوده که ناصوح عاشقش بوده و احتمال میدم هازار پسر اون باشه چون ناصوح ...

یعنی عزیزه  نمیدونه یه پسر داره ؟🤔

اگه میران و ریان جدا نمیشن دیگه نبینم من😂

نه جدا نمیشن تازه فصل جدید قراره بچه دار بشن از نویسنده پرسیدن شخصیت جدید سریال(احتمالا برادر گونول)میتونه جداشون کنه گفت نه حتی منم نمیتونم جداشون کنم.پایان رمانی که سریال از روش ساخته شده هم خوشه

گفتن خودکشی کرده تو رودخونه غرق شده... البته معلوم نیس واقعا باشه.  چون ازات محلش نمیذاشت یعنی ...

واقعیه.بازیگرش جدا شد