2737
2739
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63623 بازدید | 12211 پست
بسم الله الرحمن الرحیم  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا زهرا  روز ۷💚 آن شا ...

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج 💚

یازهرا 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
بسم الله الرحمن الرحیم روز۱۹💚 اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم شهادت حضرت ام البنین روتسلیت م ...

اللهم عجل لولیک الفرج 💚

یازهرا 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا زهرا(س) ان شاءالله همتون حاجت روا شین❤️

اللهم عجل لولیک الفرج 💚

یازهرا 

بسم الله الرحمن الرحیم  روز۱۹💚 اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌹 یا حضرت فاطمه ادرکنی🤲 ...

اللهم عجل لولیک الفرج 💚

یازهرا 

2731
بسم الله الرحمن الرحیم  روز۱۹ اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم انشاءالله ظهورو سلامتی اما ...

اللهم عجل لولیک الفرج 💚

یازهرا 

بسم الله الرحمن الرحیم‌ روز ۱9 💚 اللهم صل علے محمد و آل محمد و عجل فرجهم و سهل مخرجهم  ان ش ...

اللهم عجل لولیک الفرج 💚

یازهرا 

روز ۲۰ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یازهرا التماس دعا

اللهم عجل لولیک الفرج 💚

یازهرا 

بسم الله الرحمن الرحیم روزبیستم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم  یازهرا(س)💚 انشاالله ...

اللهم عجل لولیک الفرج 💚

یازهرا 

2738
سلام عزیزم این روز چهار چیه؟ مگه استاتر نگفت از ۲۹ مرداد؟

سلام گلم چرا، من دیر شروع کردم یعنی چهار روزه که همراهتونم عزیزم🥰

🌈  اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌈خدایا خودت نگهدار عزیزانم باش❤️

بسم الله الرحمن الرحیم

روز 20خوانده شد💚

یا زهراسلام الله علیها

اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بسم الله الرحمن الرحیم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

روز 20 

یا زهرا 

به امید ظهور امام زمان 

حاجت روایی تمامی اعضاء

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

روز 20💚

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💚

الحمدلله💚

یا زهرا(س)💚

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم
2706