2737
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63623 بازدید | 12211 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا حسین(ع)💚

یا حضرت زینب (س)💚

۱💚 التماس دعا🙏🏻

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
2728
۱یا حسین(ع) یازینب کبرا(س)🍀🍀🍀 ای خدا نظری به این بنده های محتاجت بکن 🌹🌹

انشاالله انشاالله 💕 💕 💕 💕 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

💚۱یاحسین(ع)

یا زینب (س)

1  یا حسین (ع)   یا زینب کبری(س)

ان شاءالله حاجت روایی همه 🤲🤲...برای منم دعا کنین..درمونده شدم😔😔

یا امام حسین شفیع همه ی شرکت کننده های این چله باش ب حق گلوی بریده علی اصغرت😭😭

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2740
1  یا حسین (ع)   یا زینب کبری(س) ان شاءالله حاجت روایی همه 🤲🤲...برای منم دعا کنین..درمو ...

انشاالله انشاالله 💕 💕 💕 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

🌺بسم الله الرحمن  الرحیم 🌺

🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 🌹

⚘الحمدلله کما هواهله⚘

💐اللهم عجل لولیک الفرج🌷

💚۱

⚘یاحسین ع⚘

🌻 یا زینب کبری س🌻

💐یا زهرا س💐

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
@rahaa98    عزیزم سلام تا جایی که بتونم چشم گلم چون اینروزها حسابی سرم شلوغه گلم ولی چ ...

سلام گلم ممنونم بابت همکاریت 🌹🌹🌹🌹

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
مرسی عزیزم لطف کردی

🌹🌹🌹🌹

سلام ممنون عزیزم بابت یادآوری😍

قبول باشه گلم🌹🌹🌹

1💚

یا حسین علیه السلام 

یا زینب کبری سلام الله علیها 

خدایا هزاااار مرتبه شکرت 🌷🍃

التماس دعا 🙏

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
ممنون بابت یادآوریت رها جان

قبول باشه عزیزم🌹🌹🌹