2733
2739
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63631 بازدید | 12211 پست
سلام سادات گلم تا پیامتو دیدم خییلی شاد شدم😍 الهی شکر ک برگشتی .من فاصله ننداختم زیارت عاسورا رو ه ...

سلام عزیز وسطش نمیفهمم به تعدادروز یاحسین میشه برام توضیح بدین

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام عزیز وسطش نمیفهمم به تعدادروز یاحسین میشه برام توضیح بدین

سلام گلم مثلا امشب ک زیارت عاسورا خوندی  

اینطوری گزارش میدی💚 ۱  یاحسین یا زینب کبری کنارش مینویسی 

دوباره روز بعدی 💚۲ یا حسین یا زینب کبری 

تا برسه ب ۴۰ 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام . منم شرکت میکنم ان شا الله

علیک سلام گلم خوش اومدی ازامشب دوساعت قبل اذان صبح سروع میکنیم .این پست روکامل بخون ولایک کن 

بزن رو این نوشته

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2731

سلام خانومهای گل یادتون ک نرفته امشب‌ بعد نیمه شب شرعی خوندن زیارت عاشورا رو شروع میکنیم.

این هم پیام سادات جان:

بعد ازنیمه شب شرعی امشب ۲ ساعت قبل ازنماز صبح ابتدا ۲ رکعت نماز هدیه به سیدالشهدا(ع)

وسپس نیت وتوکل و توسل با خلوص کامل تاکید میکنم خلوص کامل

وسپس صدقه و بعد شروع خواندن زیارت

فقط اولین روز دراین ساعت است ونماز دارد مابقی تا روز۴۰ درطول روز بخوانیدونماز هم نیازی نیست و کافیست و اینکه روز اخر هم صدقه دارد

توضیح کاملتر صفحه۱۹۷

@yasnayasan    

@leylaa132

@mahyarad99    

@آناعشق    عزیزم بهمه خبردادم از امشب شروع میکنیم  شما دیکه خودت میدونی پیشکسوتی ❤😊⚘

من دیگه برم، تاپیک دست شما گلم بچه ها اگه سوال پرسیدن 

لطفا جوابشون بده عزیزدلم ⚘⚘ فعلا سادات جان نمیدونم کی میاد سایت

2740
سلام گلم مثلا امشب ک زیارت عاسورا خوندی   اینطوری گزارش میدی💚 ۱  یاحسین یا زینب کبری کنا ...

ممنون عزیزم الان فهمیدم،التماس دعا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام .بله عزیزم بعد نیمه شب شرعی دوساعت قبل اذان ونمازصبح . اول نمازهدیه میخونید بعد نیت میکنید وصد ...

پس اشتباه خوندم دیشب

امشب شب اوله ؟ شروعه؟ دوباره بخونم؟

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
سلام خانومهای گل یادتون ک نرفته امشب‌ بعد نیمه شب شرعی خوندن زیارت عاشورا رو شروع میکنیم. این هم پی ...

سلام ممنون عزیزم بابت یادآوری😍

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
سلام خانومهای گل یادتون ک نرفته امشب‌ بعد نیمه شب شرعی خوندن زیارت عاشورا رو شروع میکنیم. این هم پی ...

سلام عزیزم ممنون ک خبرم کردی 😍😍😘😘😘

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

عزیزم این چیزا ک گفتی فقط روز اول دوساعت قبل اذان نماز بخونیم  و دعارو بخونیم ولی بقیه روزا تو طول روز زیارتو بخونیم نمازم نیاز نیست درسته؟؟؟من خیلی خیلی نمازای صبحمم قضا میشه چکار کنم؟؟از اونورم میشه تو عذر شرعی بازم زیارتو خوند؟؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2706