2733
2734
عنوان

خانم های باردار لطفا بیایید

132 بازدید | 27 پست

من هفته ۷ بارداریم همش حالت تهوع دارم غذا نمیتونم بخورم،گرسنه هستم ولی هیچی نمیتونم بخورم ،انقدر بی حالم ک نمیتونم کارامو بکنم ،شما میدونید تا کی این حالت ها ادامه داره و کی  خوب میشه لطفا راهنماییم کنید

عزیز دلم مبارکت باشه کاملا طبیعیه من سر پسرم خیلی حال ندار بودم ما منتظرا رو هم دعا کن تو پاکی الان

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم  برای هر کس متفاوت ولی معمولا تا هفته 18 از بین میره 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2742

من ی هفته اینطوری بودم الان ۸شدم خوب شدم نمیدونم چرا نگران شدم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
من ی هفته اینطوری بودم الان ۸شدم خوب شدم نمیدونم چرا نگران شدم

طبیعی نگران نباش برای منم کم تر شده البته شب بیشتر برای من حالت تهوع ام 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2740

عزیزم اینا طبیعیه همش. بستگی داره برخی 4 ماهه اولاینطورین برخی 3 ماه برخی هم تا ماه آخر. خیلی چیزا مینویسن برای حالت تهوع مثلا قبل از بیرون اومدن از رختخواب بیسکوییت بخورید. یا سیرابی خیلی خوبه. قرص ضد تهوعم میدن دکترا. نترس به بچه آسیبی نمیرسه فقط خودت که باید به خودت برسی البته تا 4 ماهش خیلی طبیعه

میگم حتی اگه خودتون مشغول کنین هم بازم حالتون بهم میخوره من که اگه حالت تهوع داشته باشم سریع میرم دنبال کارام یادم میره حالت تهوع داشتم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
طبیعی نگران نباش برای منم کم تر شده البته شب بیشتر برای من حالت تهوع ام

خداروشکر😁😍خداکنه دیگه ویار نکنم خیلی سخته

من شبا شوهرم میاد خونه عصبی میشم فقط 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

من از هفته ٩ تا ١٢،١٣ اينجوري بودم

بعدش سردردهاي شديدم شروع شد 

اونم هفته ١٧ تموم شد

الان بچه بيخيال مثانه م بشه مشكلي ندارم😁

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
خداروشکر😁😍خداکنه دیگه ویار نکنم خیلی سخته من شبا شوهرم میاد خونه عصبی میشم فقط 

وایی خیلی بده من ک اصلا حوصله خودمم ندارم 😒🤦‍♀️

2706