2737
2739
عنوان

شوهر سابقم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4214 بازدید | 118 پست

من دو نفر میشناسم یکی قاچاق انسان بود افعانیهارو جابه جا میکرد  ومواد فروش بود بیست ودو سالش بود ومیلیاردر الان زندانه حکمش اعدامه مواد زیادی ازش گرفتن.   

یکی دیگه که فقط برا بار اون مواد برا یکی جابه جا میکرده با ماشین خودش چون ماشین از خودش بوده راننده هم بوده  محکوم شده به ده سال حبس وکلی جریمه یه مبلعی پول دادن فعلا ازاده 😑😑😑😑

به بچت بگو در ضمن احساس میکنم شوهرت ادم خطر ناکیه پا رو دمش نزارین اون آزاد میشه مطمئن باش فقط بخاطر مواد اعدام میشن که میگی مواد ازش پیدا نکردن باهاش حرف بزن منکر این حرفا شو بگو هر کی بهت گفته دروغ بوده بگو این کارو هیچ وقت نمیکنم چون بفهمه پدرش کی بوده 

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تتلو رو ندیدی؟؟؟کلا رد داده

فقط شنیدم ترکیه است و دنبال دختر

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2728
رومینا اشرفی...

خب که چی؟

چون بابای رومینا همچین آدمی بوده بقیه هم همینجورن؟

چرا هرچیزی و به یه چیز دیگه ربط میدید 

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖
یه سوال برام پیش اومد اگه روزی دخترتون بزرگ شد و وقت ازدواجش شد.چیکار میکنین؟ اخه رضایت پدر و عقد ...

باور کن هیچی نمیدونم انقدر گیجم الان اخه میدونی شش ساله من اصلا هییییچ خبری نداشتم از اون.انگار خیالم دیگه راحت بود الان افتادم تو استرس

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
شیشه یجوریه ترک هم کنی اثرش رو مغز از بین نمیره . بیین مثلا موادی مثل تریاک رو ترک کنی سرحال میشی ول ...

عزززیززززم

طفلی پدرمادرش

حرف زدنش نرماله یا اصلا حرفی نمیزنه؟؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2740

ببین تو این دو روزه کیا از این تصمیماتون با خبر بوده اون جاسوس زندگیتو ادب کن و حذفش کن

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
عزززیززززم طفلی پدرمادرش حرف زدنش نرماله یا اصلا حرفی نمیزنه؟؟

خیلی کم حرف میزنه ازش سوال میپرسی در حد اره و نه جواب میده . بعضی وقتا بیخودی گریه میکنه 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

استارت من اگر جای بچتون بودم اگه این کارو میکردید شاید نمیبخشیدمتون به چند دلیل 

اول اینکه پدر واقعی منو از من مخفی کردید در عین حال واقعیت به من نگفتید

دوم اینکه فامیلی منو عوض کردید

سوم اینکه تصمیم و به عهده خودم نزاشتین

بعدشم مگه شما ستایش و نگاه نکردید یه عمر بچه های بیچاره رو از پدربزرگشون دور کرد آخرم به هم رسیدن 

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖
به بچت بگو در ضمن احساس میکنم شوهرت ادم خطر ناکیه پا رو دمش نزارین اون آزاد میشه مطمئن باش فقط بخاطر ...

خودمم پشیمون شدم دیگه.مشاور گفت به مدرسه میشه سپرد که بچه فامیلیشو نفهمه چون کلاس اولیه فعلا

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
استارت من اگر جای بچتون بودم اگه این کارو میکردید شاید نمیبخشیدمتون به چند دلیل  اول اینکه پدر ...

باحرفات موافقم.

ولی خدایی اون حشمت فروس بااون احترام واسم وعظمت وثروت خدایی جای سرزنش داشت قابل قیاس باالان نیست😁

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
استارت من اگر جای بچتون بودم اگه این کارو میکردید شاید نمیبخشیدمتون به چند دلیل  اول اینکه پدر ...

بله حرفاتون درسته.قبول دارم ولی خیلی چیزا هست که واقعا خستم کردن.بریدم دیگه

2706