2733
2739
عنوان

شوهر سابقم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4225 بازدید | 118 پست
از كجا ميدوني؟؟قاچاقچي موادشم حتي پول داشت قاچاقچي نميشد اينجوري نگين

عزیزم پول نداشتن بهانس واسه خلاف میتونست بره کارگری کنه کم تر پول گیرش بیاد ولی جوونای خام رو بدبخت نکنه 

نمونش پسر خاله بدبخت من ۲متر قد و خیلی خوش چهره و خوش اخلاق و کاری ، چشم پاک تازه داشت وضع مالیش خوب میشد یکی از ایده آل ترین مردهایی که دیده بودم جای برادری ، یه از خدا بیخبری به این شیشه تعارف میکنه میگه اینو یکم بکشی فکرت باز تر میشه تو کار اون موقع هام شیشه تازه اومده بود اطلاعات مردم انقدر بالا نبود.‌دیگه پسر خالم اون ادم سابق نشد الوده شد مغزش رد داد دیوونه شد توهمی شد ترکش دادن خانوادش ولی دیونه شده گوشه خونه افتاده میبینمش جیگرم اتیش میگیره 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
حالا شوهر کردنتو میدونه؟؟؟اینو چیزی نمیگه. من ازاینجا ازش ترسیدم

حتما میدونه که گفته حق نداری فامیلی بچه منو عوض کنی

فامیلی شوهرتو بذاری

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگر مال ایشون حرام هم باشه وقتی ارث برسه. برای وارث حلال حلاله. بازم شما خودتون شرایط بهتر ...

چرا برا وارث حلال شه؟؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2731
عزیزم پول نداشتن بهانس واسه خلاف میتونست بره کارگری کنه کم تر پول گیرش بیاد ولی جوونای خام رو بدبخت ...

چجوری شده یعنی بنده خدا؟

حرف هایش چطوره که میگی دیوونه؟

مثال میزنی؟

رو مغز اثر می‌کنه واقعا؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
اره حواسم نبود 

🥰😘

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
عزیزم اگر مال ایشون حرام هم باشه وقتی ارث برسه. برای وارث حلال حلاله. بازم شما خودتون شرایط بهتر ...

مثلا یکی خونه منو به زور غصب کرده باشه بعد همون شب دزدی فوت بشه بعدبرسه به پسرش حلال میشه؟؟؟

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
چجوری شده یعنی بنده خدا؟ حرف هایش چطوره که میگی دیوونه؟ مثال میزنی؟ رو مغز اثر می‌کنه واقعا؟

تتلو رو ندیدی؟؟؟کلا رد داده

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
چجوری شده یعنی بنده خدا؟ حرف هایش چطوره که میگی دیوونه؟ مثال میزنی؟ رو مغز اثر می‌کنه واقعا؟

شیشه یجوریه ترک هم کنی اثرش رو مغز از بین نمیره . بیین مثلا موادی مثل تریاک رو ترک کنی سرحال میشی ولی شیشه مغز رو روان رو تخریب میکنه . اون موقع ها که معتادش شده بود توهم میزد میگفت یکی همش تقعییبم میکنه حتی چندبار بخاطر توهمش مامانشو شدید زده بود ( قبل اعتیادش آزارش به مورچه نمیرسید همش با خانوادش میگفت و میخندید یهو دست بزن پیدا کرد) الانم عین بچه ها یه گوشه نیشینه حرف نمیزنه اصلا . کار هم‌ کسی بهش نمیده

خدا لعنت کنه هرچی مواد فروشه

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐