2733
2739
عنوان

شوهر سابقم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4205 بازدید | 118 پست

من با شوهر سابقم با مخالفت خونوادم ازدواج کردم حتی ماذر خودشم بهم گفت خودتو بدبخت نکن ولی چشمام کورشده بود انگار دوسش داشتم خیلی.الانم با کوچکترین ذرددل با خونوادم میگن ماگفتیم خودت کردی.نمیتونم دهن وا کنم

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین تو این دو روزه کیا از این تصمیماتون با خبر بوده اون جاسوس زندگیتو ادب کن و حذفش کن

چن نفر از نزدیکا واشناها که کارشون تو دادگاهه

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
اوه. ‌ حکمش نگفتم چیه؟؟؟؟

من اطلاعات زیادی ندارم ازش اخرین بار 18سال بود.ولی بازم ممکنه هر لحظه هر اتفاقی بیفته ازاد بشه.چون چند مورد دیدم اینجوری.

2731
باور کن هیچی نمیدونم انقدر گیجم الان اخه میدونی شش ساله من اصلا هییییچ خبری نداشتم از اون.انگار خیال ...

پیغوم بفرست که این کارو نمیکنی اما نمیخوای ارامشش بهم بخوره ببینه باباش زندونه که بیخیاله تماس تصویری شه

پیغوم بفرست که این کارو نمیکنی اما نمیخوای ارامشش بهم بخوره ببینه باباش زندونه که بیخیاله تماس تصویر ...

اره پشیمون شدم ولی میدونم سر همین با شوهرم اوقات تلخی میشه بینمون.

بچه ها هی

اها😁

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
باحرفات موافقم. ولی خدایی اون حشمت فروس بااون احترام واسم وعظمت وثروت خدایی جای سرزنش داشت قابل قیا ...

بالاخره ایشون داره همین اشتباه و تکرار میکنه 

یه غریبه دس میده اما دل نمیده بهتره با پدرش روبه روش کنه 

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖
2740
بله حرفاتون درسته.قبول دارم ولی خیلی چیزا هست که واقعا خستم کردن.بریدم دیگه

میدونم عزیرم زندگی سختی داشتی 

ولی با پنهان کاری سخت ترش نکن بالاخره که باهم روبه رو میشن

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖
چرا برا وارث حلال شه؟؟

قانون اسلام

دلیلشم اینه جونش در بیاد آدمی که مال حروم جمع می‌کنه و به عواقب کارش فکر نمیکنه.

فردا که مرد وارث میخوره باید خودش جوابگو حق الله و حق الناس باشه.

طبق قانون اسلام برای وارث حلال حلاله

مثلا یکی خونه منو به زور غصب کرده باشه بعد همون شب دزدی فوت بشه بعدبرسه به پسرش حلال میشه؟؟؟

عزیزم من نمیگم قانون اسلام اینه.

اگر مدارک باشه و به اون وارث قانونی ارث برسه ولی حتی بدونه غصبی ،از نظر شرع گناه غصبی بودن گردن همون پدر بدبخته.

آدمی که احمق و بدبخت از راه حروم پول میزاره برای وارثش دیگه.

میدونم عزیرم زندگی سختی داشتی  ولی با پنهان کاری سخت ترش نکن بالاخره که باهم روبه رو میشن

درسته سعی میکنم بهترین تصمیمو بگیرم

ب بچه نگيااا خيلي سنش كمه نابود ميشه  دلم واسه شوهر سابقتم سوخت😔😔😔

عزیزم بیا تاپیک جدیدم.باشوهرم حرف زدم.شما هم نظرتو بگو بهم .موندم تو دوراهی