2737
2739
عنوان

چندسال بعد ازدواج بچه دارشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3186 بازدید | 246 پست
انشالله ب زودی صاحب ی نی نی ناز بشی

ممنون واقعا میخام چون با شوهرم موافق نیسم هیچیوقت همچی صدرصد نیس وقتی ما به همچی برسیم جز یه پدر و مادر عصبی سن بالا چیزی برای بچم نداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا خودمم موافق نیستم ولی الان ک فهمیدم تنبلی دارم و احتمال داره همسرمم مشکل داشته باشه ...

ایشاءالله همه چی به خوبی پیش میره و نی نی خوشگلتم خیلی زود میاد بغلت بدون اینکه ذره ای غصه بخوری نگرانم نباش که نگرانی فقط ضرر میرسونه به بدن نه چیز دیگه😉❤

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
2728

تایم خاصی نداره بچه دار شدن 

اکثرا فکر میکنن بچه دار شدن باید یکی دو سال اول زندگی باشه

ولی وقت مناسبش وقتیه که:

حالتون کنار هم خوب باشه 

از کنار هم بودن اغنا شده باشید

خودتون تربیت خوبی داشته باشید چون الگویید

بعد از بچه دار شدن بتونید تقسیم وظایف کنید و درک متقابل داشته باشید و توان پذیرش و مدیریت تغییر سبک زندگیتون رو داشته باشید تا از هم سرد نشید

درباره روانشناسی کودک و تربیت فرزند زیاد مطالعه کرده باشید

و بدونید بچه نعمت بزرگیه که خدا بهتون میبخشه و قدرشو بدونید

_آبنبات هستم_
تا 40سال خودت فرصت داری همسرتم هرچی سنش بره بالا مشکلی پیش نمیاد ..ولی تواین اوضاع من باشم نمیذارم د ...

واقعا همین طوره خودم واقعا دیگه توان ندارم یکی دیگه بیارم 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
آره بابا  انقدر ملت میومدن ناله میکردن اصلا من از بچه برای خودم کابوس ساخته بودم این توی ذهنت ...

حتما عزیزم مرسی از راهنماییت

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
2738
2706