2737
2739
عنوان

چندسال بعد ازدواج بچه دارشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3186 بازدید | 246 پست
خب اززندگیت پرتش میکردی بیرون...تو دوره عقد بخاطر غلطی که خودش کرده تورو زده بعد حتماالانم هرچی بگی ...

دوسش داشتم😔

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه شوهرت آزو اسپرمه که همچین حرفی بهش زده دکتره؟ وقتی اسپرمش ضعیفه یعنی اسپرم داره و اسپرمش صفر نیس ...

سلام عزیزم خوبی؟من همسرم آز داد تازه جوابشو براتون بذارم میتونی راهنماییم کنی تا یه دکتر اورولوژیست خوب پیدا کنم؟

2728

خب ببین حجمش اوکی هست 

رنگش هم اوکی هست و خون توش نیست

pH هم اوکی هست 

ویسکوزیته ش بالاست همین باعث کم شدن حرکت اسپرم میشه 

اسپرم های گرید a اسپرم های پیش رونده و با حرکت سریع هستن 

اسپرم های گرید b اسپرم های هستن که کند و پیشرونده هستن 

اسپرم های گرید c حرکت دارن ولی پیشرونده نیستن سر جای خودشون تکون میخورن 

اسپرم گرید d کاملا غیر متحرک هستن 

الان 80 درصد اسپرم های همسر شما زنده هستن این خیلی خوبه باید با داروهای محرک حرکتش رو بیشتر کرد 

یه عکس بهتر بگیر لطفاً سمت راست جواب آزمایشو نمیتونم بخونم 

خب ببین حجمش اوکی هست  رنگش هم اوکی هست و خون توش نیست pH هم اوکی هست   ویسکوزیته ...

ممنون گلم خیلی محبت کردی توضیح دادی😘ببخشید من آنلاین نبودم الان براتون میفرستم من خودم آمپولامو نزدم همسرم نذاشت ولی متفورمین رو هرروز دارم میخورم قبلا عفونت معده داشتم حالت تهوع و ... داشتم الان دوباره حالت تهوع دارم و اشتهام کم شده نمیدونم دوباره عفونت معده گرفتم یا خبریه🙈 باید چندروز صبرکنم ببینم پری میشم یانه