2737
2739
عنوان

چندسال بعد ازدواج بچه دارشدید؟

3186 بازدید | 246 پست

ب نظرتون چندسال بعدش خوبه بچه دار بشی قبلش به همه چیزش فکر کردید یا نه؟من گاهی میگم الان وقتشه اما بااین اوضاع باز میگم نه درحق بچه ظلمه تواین کرونا مسائل مالی و ... هم ک ب کنار 

الان راضی هستین یا نه

۸ماه

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من۶ماه بعد بله راضیم ولی سختی خودشم داره دیگه

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2738

من سومین سالگرد عروسینون پسرم ۱۵ روزش بود 

ولی به عداقبش فکر نکرده بودم و خیلی برام سخت شد الان داره دوسالش میشه ولی خیلی سخت گذشت کلا ریتم زندگیمون عوض شد 

بنظرم حداقل ۵ سال باید بدون بچه خوش گذروند 

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
انشالله به زودی میای خبر بارداریتو میدی عزیزم😍😍😍

انشالله. اگه میدونستم قراره انتظاربکشم ازهمون اول ازدواج جلوگیری نمیکردم

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
من سومین سالگرد عروسینون پسرم ۱۵ روزش بود  ولی به عداقبش فکر نکرده بودم و خیلی برام سخت شد الا ...

خداحفظش کنه عزیزم اره واقعا من گاهی فک میکنم میبینم هنوز امادگیشو ندارم از ی طرفم عاشق بچه ایم تیر ۱۴۰۰ میشه ۵ سال ک ازدواج کردیم تازه شروع کردم اقدام ک سونو مشخص شد تنبلی دارم

2706