2737
2734
عنوان

چندسال بعد ازدواج بچه دارشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3186 بازدید | 246 پست
انشالله ب زودی صاحب ی نی نی ناز بشی

ممنون واقعا میخام چون با شوهرم موافق نیسم هیچیوقت همچی صدرصد نیس وقتی ما به همچی برسیم جز یه پدر و مادر عصبی سن بالا چیزی برای بچم نداریم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره واقعا خودمم موافق نیستم ولی الان ک فهمیدم تنبلی دارم و احتمال داره همسرمم مشکل داشته باشه ...

ایشاءالله همه چی به خوبی پیش میره و نی نی خوشگلتم خیلی زود میاد بغلت بدون اینکه ذره ای غصه بخوری نگرانم نباش که نگرانی فقط ضرر میرسونه به بدن نه چیز دیگه😉❤

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
2728

تایم خاصی نداره بچه دار شدن 

اکثرا فکر میکنن بچه دار شدن باید یکی دو سال اول زندگی باشه

ولی وقت مناسبش وقتیه که:

حالتون کنار هم خوب باشه 

از کنار هم بودن اغنا شده باشید

خودتون تربیت خوبی داشته باشید چون الگویید

بعد از بچه دار شدن بتونید تقسیم وظایف کنید و درک متقابل داشته باشید و توان پذیرش و مدیریت تغییر سبک زندگیتون رو داشته باشید تا از هم سرد نشید

درباره روانشناسی کودک و تربیت فرزند زیاد مطالعه کرده باشید

و بدونید بچه نعمت بزرگیه که خدا بهتون میبخشه و قدرشو بدونید

_آبنبات هستم_
تا 40سال خودت فرصت داری همسرتم هرچی سنش بره بالا مشکلی پیش نمیاد ..ولی تواین اوضاع من باشم نمیذارم د ...

واقعا همین طوره خودم واقعا دیگه توان ندارم یکی دیگه بیارم 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
آره بابا  انقدر ملت میومدن ناله میکردن اصلا من از بچه برای خودم کابوس ساخته بودم این توی ذهنت ...

حتما عزیزم مرسی از راهنماییت

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
2738
2706