2733
2739
عنوان

گناه ما چیه که دختر شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 66 پست
بابت چی

اینکه رفته پیش پدرم 

و من به پدرم گفتم عاشقشم

تنها ترسم اینه که اون خانم فامیللشه

چون از پدرم مطمین نبودم که از جانب من حرف میزنه یا نه

به خودش گفتم گفتم اینجوری به پدرم گفتم

گفت نامردی کردی

تازه من قبل رفتنش 3 ماه رابطمو باهاش سرد کرده بودمو نه تبریک عید نه تبریک تولد هیچی

تازه گفتم بری پیش پدرم

یه بلایی سر خودم میارم

اون رفت ولی

اینکه رفته پیش پدرم  و من به پدرم گفتم عاشقشم تنها ترسم اینه که اون خانم فامیللشه چون از پدر ...

نه شما کاربدی نکردی مگه میخواسته پنهون کنه....ولش کن بزار هرچی میگه بگه حرف باده حداس مهم دل خودته که اروم باشه الکی میخواد عداب وجدان بده بهت که اگه نشده مقصر تویز نه من تونخواستی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه شما کاربدی نکردی مگه میخواسته پنهون کنه....ولش کن بزار هرچی میگه بگه حرف باده حداس مهم دل خودته ک ...

دلم میخواد بمیرم

تا حالا با هیچکسی نبودم 

الانم که ماشالله دیگه شرایط ازدواج نیست

خسته شدم  

واقعا دوسش داشتم  

2731
مینرسم الان یکی پاشه بیاد خواستگاری من بهش بله بگم    

بزار سرد شه رابطه بعد تصمیم بگیر اما اگه برگشته خواهشا تو مقاومت کن بیخیالشو والا من باعشق رفتم جنگیدم سرش باهمه الان طلبکارمه مثلا قراره اب تو دلم تکون نخوره روزی هزاربار میخوام به قبل برگردم اگه شرلیط تورو داشتم قید ازدواج رو میزدم

مگه شرایط من چیه؟ تو که زدی یه مامان شا دو سر زنده ای

اینکه درامدت رو داری رو پای خودتی  مستقلی...مادر بچمم اما زناشوییم افتضاحه از پوشش بگیر تا چیزای دیگه دخالت میکنه سرهرچی منت میزاره رفتلرش نواسانیه بی ادب شده انگا نه انگار داشت جون میداد که منو میخواست ادم احسلس میکنه سنتی ازدواج کرده که عشق پدیدلرنشده فکر کن بخاطر اینکه برادرش حد خودش رو نمیدونه من باید چادرسرکنم که یوقت برنگرده بهش بگه زنت فلانه اینم خفه خون بگیره تا تهش بخون دیگه

2740
من میرفتم سرکار الان یه ساله دیگه نمیرم بابام نزاشت برم که جدایی بیافته

اگه جنمت رو نشون بدی میزاره باز بری زمان میبره ...نه پروفایل عمیگین بزار نه چیزی کارهایی که نکردی رو بکن بشو سوگولی پدرت قدریدون این روزارو انشالله بخت خوب گیرت بیاد که باهاش پیشرفت کنی نه پسرفت

اگه جنمت رو نشون بدی میزاره باز بری زمان میبره ...نه پروفایل عمیگین بزار نه چیزی کارهایی که نکردی رو ...

تو جای من بودی حاض بودی با کسی که قبلا عقد کرده و طرف فامیلشه ازدواج کنی؟

پدر مادرم خیلی تحقیرم کردن

کفتن با این انتخابت هرزه ای

تو جای من بودی حاض بودی با کسی که قبلا عقد کرده و طرف فامیلشه ازدواج کنی؟ پدر مادرم خیلی تحقیرم کرد ...

خدایش نه هرچقدرم که عاشقم بود چون اون تجربه کرده این کارو من نکردم  با کسی بشینم سرعقد که اولینش من باشم نه کس دیگه ..فامیلم بودن که دیگه بتر نمیشه انقدر مقایسه میکنن یا نشون میدن نمی ارزه به زیر یک سقف رفتنش..پدرمادرت برا اینکه متوجه تصمیم اشتباهت کن گفتن والا بهت ایمان دارن...

2706