2733
2734
عنوان

گناه ما چیه که دختر شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین خیلی درگیرش شدی سنت رو‌نمیدونم ...شاید منتطره بهونه بوده ببره ازت هیلی خودتو دست پایین گرفتی بزار بره...‌بعد شرایط شما اگه مثل اونه میشه یکم صبر کرد ببینی چی میشه اما اگه مجردی بزار تموم شه

2731
ببین خیلی درگیرش شدی سنت رو‌نمیدونم ...شاید منتطره بهونه بوده ببره ازت هیلی خودتو دست پایین گرفتی بز ...

نه مجردم

واقعا منتظر بهونه؟

اخه چرا 

ببین کسی و ندارم باهاش حرف بزنم

دارم دق میکنم  

جلو گریمو فقط میگیرم  مامانم نبینه منو فقط

نه مجردم واقعا منتظر بهونه؟ اخه چرا  ببین کسی و ندارم باهاش حرف بزنم دارم دق میکنم   & ...

اخه اینطوری نشون میده...برلی چه کاری پیش پدرت رفته .‌‌الان تو فشاری مشاوره بهت بهتر راهکار میده تا اینجا حدااقلش حرف بزنی خالی میشی احساس میکنم طرفتم دودله

2738
برای خواستگاری  بابا مشاوره زیاد رفتم  هیچی به هیچی

۱چندوقته اشنایید

۲شرایطش چیه طلاق گرفته مجرد شعلش

۳از یه قومین یا مختلفین

۵فرهنگ خانوادتون خیلی تصاد داره یا کمه

اینارو بگو تابه بعدش برسبم

۱چندوقته اشنایید ۲شرایطش چیه طلاق گرفته مجرد شعلش ۳از یه قومین یا مختلفین ۵فرهنگ خانوادتون خیلی ت ...

ما همکار بودیم 

الان 2 ساله از مطرح کردن قضیه میگذزه و یه سال و نیمه که دوستیم

خونه خریده کارش برنامه نویسی هست تو عقد جدا شده 

الان مجرده

نه اونا مال استان خراسانن ما مال تهران

پدرم یه مدیر رده بالاست 

تو یه کار دولتی

اون باباش ورشکست شده و تازه 3 ماه فهمیدم باباش تریاک مصرف میکنه 

و تو روستای خودشون اگه بره کشاورزی میکننه

خود پسره درامد و کلاس کاریش خیلی خوبه

اونا به لحاظ اجتماعی و فرهنگی از ما پایین ترن

اینکه اون یه تجربه ناموفق داشته ادم رو دو دل میکنه علت جدایش چیه

شاید الان کنارهم نیستید اختلاف طبقاتی و فرهنگی نشون نده اما توزندگی خیلی تاثیر داره مدیریت زیادیم میخواد

بعدشم رو پای خودشه یا انتطار کمکم داره...احساس میکنم میخواد تورو نگه داره بخاطر شرایطط یه جورایی زاپاس ...اگه واقعا خاطرت رو‌میخواد نباید بره خواستگاری کسه دیگه اومدیم تو زندگی بحثتون شد قراره اقا با یه نفردیگه رل بزنه

اینکه اون یه تجربه ناموفق داشته ادم رو دو دل میکنه علت جدایش چیه شاید الان کنارهم نیستید اختلاف طبق ...

نه رو پا خودشه

حالا من چه خاکی به سرم بریزم

تا همین 3 یا 4 ماه پیش میگفت عاشقتم

دیگه وقتی بلاکم کرده

چه نگه داشتنی؟