2737
2739
عنوان

گناه ما چیه که دختر شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 66 پست
خب الان من چی که یکی و دوست داشتم نباید دیگه شوهر کنم ؟؟

شوهر میکنی اما با ادمش نه هرکسی مگه چیت کمه که با یه ادم مطلقه که هی بگیر نگیر راه انداخته بری جلو ..صبرکن شرایطط جوری هس ادم خوب بیاد جلو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا هفته ی دیگه ازمون ایلتس دارم هیچی نخوندم  5 میلیون پولشه

اول این کارو کن زیاد زمان نمیبره جای اینکه توسایت پلاس شی بدو به کارت برس خبر قبولی با نمره بالا رو میخوام ازت

2728
اول این کارو کن زیاد زمان نمیبره جای اینکه توسایت پلاس شی بدو به کارت برس خبر قبولی با نمره بالا رو ...

ببین من خیلی عذاب وجدان دارم

من یه سال و نیم الافش کردم

هی هر چی گفت اینکارو بکن اونکارو بکن 

اینو به خانوادت بگو این حرفو به مشاور خانوادگیت بزن نزدم ینی میترسیدم از خانوادم

حتی یه بار بهش گفتم وقتی اولین بار تو 28 سالگی بهم پیشنهاد دادی گفتم 

خوبه هم یه تنوعه  تو زندگیم چون همه چی داشتم

کار تفریح خانواده ی خوب

هم رابطه با جنس مخالفو یاد میگیرم

هم اگه بابام نزاشت برم سرکار این بهترین فرصته برای رفتن به خارج 

اما ناغافل بدجور عاشقت شدم

حالا از اون موقع همش میگه منو به بازی گرفتی برای خارج رفتنت

ببین من خیلی عذاب وجدان دارم من یه سال و نیم الافش کردم هی هر چی گفت اینکارو بکن اونکارو بکن  ...

باید دیگه گذشت نمیشه کاریش کرد هیچ چسز جای خودش برنمیگرده سوا از اینکه این رابطه از اول اشتباه بوده اما الان درگیرشدی وجدانت ناارومه اونم چیزی ازدست نداده که منت میکنه قراربوده زن بگیره یه سال عقب افتاده سرطان که نیس 

علت جدایش چیه

باید دیگه گذشت نمیشه کاریش کرد هیچ چسز جای خودش برنمیگرده سوا از اینکه این رابطه از اول اشتباه بوده ...

ینی اونم حق داره؟

زنشو میگفت زده

سر اینکه دوست زنه گویا اونم تو عقد جدا شده حالا اینم داشته تشویق به جدایی میکرده

این پسره از تو گوشیش دیده

دیده از این و باباش بد گفته

یه دلیل دیگه هم اینه که خواهر بزرگش زنگ زده بود برا خواستگاری گفت دختره حاضر نبود بره واحد پایینی خونه پدر شوهر که مال پسره بوده بشینه

حالا البته الان خونه تو یه جا دیگه خریده بود