2733
2734
عنوان

بچه سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2462 بازدید | 132 پست
بستگی به شرایط داره  بچه هایی که یکی هستند معمولا تنهان و انگار شور و حال ندارن مخصوصا هرچقدر ...

شما دوتا بچهاتون دخترن یا پسر؟

به نظرم دوتاشون هم جنس باشن بهتر همو درک میکنن

کاش دلها در چهره ها بود.....
بستگی به شرایط داره  بچه هایی که یکی هستند معمولا تنهان و انگار شور و حال ندارن مخصوصا هرچقدر ...

شور و حال دارن 

ولی کمال گرا و بشدت مغرور هستند 

انتطاردارن  همه در جهت انتظاراتشون دوندگی کنن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واه حوصله ش رو نداری! وضع مالیتم معمولی! دور از جونت فقط از رو خود خواهی میخوای یه بچه رو تو این ا ...

وضع مالی در حد خودمون و اطرافیانمون خوبه  حوصله اصلا ندارم نمیدونم واقعا برای دخترم که همدم داشته باشه چون خودم کمبود خواهر رو خیلی احساس کردم مخصوصا بعد ازدواج میگم دخترم اینطوری نشه

عزیزم شما اگه خیلی بفکر دخترت هستی نمیخاد خواهر براش بیاری همینکه ی رقیب نیاری ک از خرج این دوتای دیگه بزنی ک ب سومی هم برسه در حقش لطف کردی وضع مالی معمولی دوتا بچه هم داری چ حوصله ای داری دنبال سومی هستی هم در حق خودت ظلم میکنی هم در حق اون بچه های بیگناه

2740
شما دوتا بچهاتون دخترن یا پسر؟ به نظرم دوتاشون هم جنس باشن بهتر همو درک میکنن

درست میگی وقتی هم جنس باشن خیلی بهتره

من یه پسر ۹ ساله دارم و یه دختر ۴ ساله

۵ سال تفاوت سنیشونه ولی کلا دنیاشون متفاوته

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
منم سومی و باردارم ۳۲ سالم 😍 

مبارک باشه 

بسلامتی انشالله😍

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
واقعا بچه هات جنسیتشون چی هست چند سالشون هست الان پشیمون نیستی وضعیت مالی و اعصابت چطوری هست

اولی ۱۰ دومی هفت 

هرسه دختر 

عاشق دخترم کلا 

وضع مالی خوبی دارم 

خودم خیلی تنها بودم 

راضی م از اینکه سومی تو راهه 

لطفا لایک نکنید😒😒😒
2706