2737
2734
عنوان

بچه سوم

2461 بازدید | 132 پست

یک پسر ۶ ساله و یک دختر ۴ ساله دارم الان خیلی حوصله بچه ندارم و اینه تازه ۲۰ کیلو وزن کم کردم و هیکلم مناسب شد یک دختر دیگه دوست دارم چون خودم خواهر نداشتم میگم دخترم داشته باشه وضعیت زندگی معمولی  هست نمیدونم بیارم یا نه میگم نکنه از سنم بگذره پشیمون بشم که چرا نیاوردم الان ۳۲ سالم هست و اینکه الان حوصلش رو ندارم نمیدونم چیکار کنم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چطور وزن کم کردی

اینجوری که میگی خودت راصی نیستی که

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

والله نظر خودت مهمه و باید ببینی حوصله داری یا نه من تک فرزندی دوست ندارم سنمم 35یه دختر 3ساله دارم بتونم میارم نتونمم دیگه چاره ای نیست

ما فامیلا همسایه ها چه جدید چه قدیمی بیشتر از دوتا ندارن 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
الان نه ولی میگم بعدا پشیمون نشم چرا یکی دیگه نیاوردم 

چطور وزن کم کروی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706