2737
2739
عنوان

بچه سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 2461 بازدید | 132 پست
آها  منم از همین مسائل میترسم،  اما یکی از دوستام پنج تا بچه سزارینی آورده و پارگی رحم ...

شما اخرین زایمانت کی بوده ؟؟

الان وزنت اوکی هست ؟مشکل اضافه وزن نداری؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما اخرین زایمانت کی بوده ؟؟ الان وزنت اوکی هست ؟مشکل اضافه وزن نداری؟

خرداد 95 

وزنم این چند ماه اخیر به دلیل اینکه تحرک کمتری دارم (قبلاً دانشگاه میرفتم و روزی یک ساعت پیاده روی داشتم) و الان که به خاطر کرونا خونه نشین شدیم،  یه مقداری بالا رفته 

پنج کیلو اضافه وزن پیدا کردم ولی در کل خوش تیپ هستم

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728
خرداد 95  وزنم این چند ماه اخیر به دلیل اینکه تحرک کمتری دارم (قبلاً دانشگاه میرفتم و روزی ...

افرین چه خوب 

من از هر زایمان 5 کیلو یادگاری دارم😂

باید بعد کرونا ابش کنم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
سلام نه اصلا نمیتونم نه جسمی نه روحی با این دوتا هم به زور بازی میکنم و وقت میزارم خیلی دلم یک دختر ...

واقعا سخته،‌منم شوهرم میگه ۳ تا بچه خوبه ولی من توانش و در خودم نمیبینم 

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن
سلام نه اصلا نمیتونم نه جسمی نه روحی با این دوتا هم به زور بازی میکنم و وقت میزارم خیلی دلم یک دختر ...

سلام چیکار کردی اخر میاری سومیو؟منم دقیقا شرایطم مثل خودته چند ماهیه در اقدامم بیخیال 

سلام نه من نمیتونم وضعیت مالی مناسبی نداریم برای سومی فعلا

منم خودم خواهر ندارم خیلی حسرت خوردم دوست داشتم یه دختر دیگه داشتم اما اوضاع اقتصادی واقعا خرابه ولی جلوگیریم صفتو سخت نمیکنم حالا توکل به خدا