2733
2734
عنوان

همونم که تاپیک زده بودم مادرشوهر گشنه من+به شوهرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 8337 بازدید | 206 پست

وای استاتر منم ی بار مادرشوهرم روسری کهنه از بچگیای خواهرشوهرمو داد ب بچم نمیخواستم بیارم اینقده اصرار کرد ک اووردمش انداختمش تو ماشین شوهرم ب عنوان کهنه ازش استفاده میکنه گفتم بزار تو چشمش ک ببینه من چیکار کردم روسریو

درجستجوی راهی برای رسیدن ب آرزوهامم😍🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانواده شوهر سابق دختر خالم روز زن براش ي لباسي اوردن🤣🤣🤣😰 ازينا كه برا دختر بچه ١٤ سالس صورتي پر ...

خوب حالا چیکار کرد دختر خالت؟

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
2738

شاید باورت نشه من بعد عقدم عمه های شوه م اومدن سر بزنن همه پولدار.به جون بچم یکیشون مروارید و کرده بود تو نخ لحاف دوزی یه گردنبند درست کرده بود گزاشته بود تو مشما داد بهم. یکی دیگشونم یه گل سر با پپارچه درست کرده بود دورشم با دست دوخته بود چسبونده بود رو گل سر😅😅🤣🤣 هنوز یادم میفته میترکم از خنده. دیگه ازون موقع یبار دیدمشون  بازم ببینم سلام علیک میگنم. انفدر باغ و ویلا دارن

روانشناسی کودک
لنتی😂😘

😀😀😀❤❤❤❤💖

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
پس خداروشکر طلاق گرف🤣🤣🤣🤣🤣

واي اره زوووود طلاقشو گرف

مادر شوهره زنگ زده بوده ميگفته روز مادر زن سلام چرا به پسرم كادو ندادن؟

پسره ميديدي حالت تهوع ميگرفتي درازه بد قواره همشم به دختر خالم ميگف حال ميكني چه شوهر خوشگلي داري😶🤣

كارير قديمي بوده ام😜
2706