2737
2734
عنوان

همونم که تاپیک زده بودم مادرشوهر گشنه من+به شوهرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 8338 بازدید | 206 پست

استارتر بحث رو ب خانواده ها نکش.باید شوهرت این موضوعات رو جمع و جور کنه. بزار از الان یاد بگیره چطور باید مدیریت کنه هر دو طرف رو.این تجربه ۱۰ سال زندگیه.

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این خوبه که ازتون حمایت میکنه ولی خیلی زشته که به مادرش میگه جرش میدم😐

من هنگ کردم این جمله رو خوندم

خیلی شخصیت بدی دارن...تربیت ندارن از نظرم

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2731
2740
من هنگ کردم این جمله رو خوندم خیلی شخصیت بدی دارن...تربیت ندارن از نظرم

اصلا برای یه مرد زشته منم یه لحظه گفتم چرا مثل زنای بی حیا حرف زده ولی از اینکه از خانومش حمایت کنه خوشم میاد ولی در نهایت ادب نه اینطوری

ما ملت امام حسینیم💚💚
من هنگ کردم این جمله رو خوندم خیلی شخصیت بدی دارن...تربیت ندارن از نظرم

منظورش لباس بود نه مادرش 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
موووووخاممممم

دیر اومدی دیگه میگم صب زود پاشید بخاطر ایناس😁

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
اصلا برای یه مرد زشته منم یه لحظه گفتم چرا مثل زنای بی حیا حرف زده ولی از اینکه از خانومش حمایت کنه ...

مردی که به خانواده خودش که از گوشت خون اونهاس توهین کنه فردا زنش رو کبود و سیاه میکنه و هزار جور بدتر به همسرش میگه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
2706