2752
2734
عنوان

همونم که تاپیک زده بودم مادرشوهر گشنه من+به شوهرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 8338 بازدید | 206 پست

اگه بخوای همیشه شوهرت رو تهدید کنی که به مامانم میگم زنگ بزنه و فلان دیگه این طرفداری شوهرت رو نخواهی داشت چون این کارت باعث تحقیر شوهرت میشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ازین شوهرا کجا میفروشننننن لنتیااااااا😭

تموم شده این دونه اخر بود دادیم این خانم😀😀😀😀😆😆😆😆

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
من شنیدم بعضی سیدا لباس های خودشونو ک کم استفاده کردن به عنوان تبرکی میدن بقیه  البته فقط شنید ...

ن عزیزدلم خودم سیدم تاحالااینطوری بی احترامی ندیدم اونی ک ب تبرک میبرن ب خواسته طرف هستش ن اینکه من خودم لباس کهنه عیدی بدم🙁

2731
من الکی گفتم بترسونمش وگرن ابروی خودم میره پیش مادرم

آهان. بزار شوهرت خودش به مامانش بگه . ولی باید اتمام حجت کنه که دیگه بی احترامی نکنن.

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
من الکی گفتم بترسونمش وگرن ابروی خودم میره پیش مادرم

اخه مادرت زنگ بزنه چی بگه؟؟؟حالام ک شوهرت پشتتوگرفته گندبزن تا ی دعوا اساسی باخودت راه بندازه بجا مادرش. همین ک شعورش رسیده معذرت خواهی کرده پشتتوگرفته توبایدبرات کافی باشه نه هی کشش بدی

خانواده شوهر سابق دختر خالم روز زن براش ي لباسي اوردن🤣🤣🤣😰 ازينا كه برا دختر بچه ١٤ سالس صورتي پررنگ پر از پاپيوناي گنده تا پايين و استين كوتاه

قدشم كه كوتاه بود مينشست همه كمرش ميفتاد بيرون

شب يلدام اون موقه طلا ارزون بود نااااازك ترين زنجير جهان به عنوان دسبند براش اوردن

عيد سال نوعم اينا برا داماد سكه گرفتن اونوقت شوهر بيشعورش ز زد بهش گف ميخواي ي مانتو برات به عنوان عيدي بگيرم😶😶😶

بعد فك كنيد اين در حالي بود كه داماد وسط عقد گف ندارم خونه بگيرم 😶 خالم اينا مجبور شدن خونه بگيرن جهاز انچناني ام دادن

صاحب خونه وقتي پسره رو تو بنگاه ديد فقط يبار ديدش بدون اينكه حرف خاصي باهاش بزنه بعدا ب خالم گفته بود چجوري دخترتونو ب اين داديد

كارير قديمي بوده ام😜

برخورد همسرت اصلا در شان یک مرد پخته و البته ببخشید نرمال نیست. هر چقدر هم کار مادرهمسرتون اشتباه بوده باشه رفتار همسرتون نشون میده که سر هر موضوعی قابلیت برخورد های عصبی و تندروی رو داره. کسی که با مادرش می تونه اینطوری رفتار کنه مطمئن باش با همسرش بدتر هم رفتار می کنه. کمی در این مسائل محتاط تر باش حداقل در اول زندگی

هنوعقدی یه چی بگم اویزه گپشت کن 

اگه حرفی میزنن یا کاری میکنن تا بحث داغه بگو که نتونن زیرش برنن اگه اینکارونمیکنی لطفا دیگه نگو چونکه محاله بتونی از خودت دفاع کنی اتفاقا مقصر هم میشی

ن عزیزدلم خودم سیدم تاحالااینطوری بی احترامی ندیدم اونی ک ب تبرک میبرن ب خواسته طرف هستش ن اینکه من ...

اره منم تو پیام بعدیم گفتم به خواسته ی طرف میدن 

نه ب عنوان عیدی 

مثلا یه نفر دیدم ب یه سید گفت سر دردم خوب نمیشه میشه یه روسری بهم بدی مال خودت رو 

اون بنده خدا هم قبول کرد

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706