2752
2734
عنوان

چرا دخترا فکر میکنن نی نی سایت فقط باید خانم ها باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 154 پست

دخترا یه اقایی میشناسم خیلی پسرخوبیه توی سایت یه عکس از درخواست دوستی هایی که دخترا بهش دادن رو فرستاد واقعا خجالت آوره فقط درخواست مردا به ما نیست دخترام خیلیاشون اینکارو میکنن متاسفم امروز باعث شد ساکت بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از این کارا میترسم🙄خودم ۴ و ۳۰ باید پاشم حاضرشم ۵ برم سوار سرویس شم ۶ برسم محل کار ولی دیروز کلا خو ...

من از 7سالگی خودم کار کردم و خیلی کارا کردم و بعضی وقت ها کار هایی که دهن آدم رو سرویس میکرد تو این بازار هم سال هاست فعالیت دارم و چون با روحیاتم سازگاری داره  ترک نکردم وگرنه اوایل خیلی خیلی سخت بود،

انشاالله به سلامتی دوست عزیز ☺️ 

من از 7سالگی خودم کار کردم و خیلی کارا کردم و بعضی وقت ها کار هایی که دهن آدم رو سرویس میکرد تو این ...

زنده باشید و سلامت منم از ۱۸ سالگی😅الان ۲۶ سالمه مسئول و مهنوس یه بخش از پروژه سایت ۱ منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهرم و دانشجوی دکترا هنوز هم البته بچم 😐ولی از شغلهای مثل شما میترسم یکم ریسک پذیریم کمه،ان شالله پررزق و روزی باشید 

زنده باشید و سلامت منم از ۱۸ سالگی😅الان ۲۶ سالمه مسئول و مهنوس یه بخش از پروژه سایت ۱ منطقه ویژه پت ...

خیلی هم عالی ☺️ البته چون من پسرم بخاطر همون از سن کم کنار درس کار کردم 😂 آخه آدم ها هر کسی تو یه زمینه ای علاقه دارن و با روحیاتشون سازگاری داره و خیلی خوشحالم که دختر بودن و ...براتون محدودیت ایجاد نکرده و خداروشکر آدم موفقی هستید ،تریدری احساسات آدم رو از بین می‌بره و تبدیل به یه آدم خیلی منطقی می‌کنه بخاطر همون اصلا واسه همه خوب نیست و با روحیاتشون سازگار نیست. ولی سرمایه گذاری حتما داشته باشید و تک بعدی نباشید.

انشاالله شما هم همینطور ،☺️🥰

خیلی هم عالی ☺️ البته چون من پسرم بخاطر همون از سن کم کنار درس کار کردم 😂 آخه آدم ها هر کسی تو یه ز ...

طلا سکه دلار اینا برام اوکیه😂از ارز های دیجیتال کلا میترسم و بورس هم دوسه سال پیش ۵۰۰ ملیون ضرر کردم کلا دیگه وارد مباحث اونجوری نمیشم😐

طلا سکه دلار اینا برام اوکیه😂از ارز های دیجیتال کلا میترسم و بورس هم دوسه سال پیش ۵۰۰ ملیون ضرر کرد ...

بورس که قبلاً من خودم سبد گردان بودم ولی به دلیل دستکاری و...بوسیدم گذاشتم کنار ولی طلا و سکه برای کسی که ریسک پذیر نیست خیلی خوبه و ارز دیجیتال هم به دید بلند مدت  خریدش  بد نیست اما همش نه ولی خوب دردسر هم داره به دلیل کیف پول و صرافی و...ولی پول داشته باشید ساخت و ساز و معامله زمین و ملک هم خوبه اما کلاهبرداری هم زیاد داره. 

بورس که قبلاً من خودم سبد گردان بو دم ولی به دلیل دستکاری و...بوسیدم گذاشتم کنار ولی طلا و سکه برای ...

خواستم قبلا مشاوراملاک بزنم غروبا بازش کنم هم سرمایه گذاری هم معامله امللک و....بابام گفت املاکی ها حروم خورن😁نذاشت ،حساسه رو یه سری چیزا از وکالت و املاکی خیلی بدش میاد

توی فکر طلافروشی ام راستش ولی صبحا کسی نیست باز کنه داداشم دانشجوعه و خودم هم گرفتارمیشم،صبح تا ۳ عصر گرفتار انور شبهام برم مغازه پس کی زندگی کنم😐الان ادم قابل اعتماد هم پیدا نمیشه تاخدا چی بخواد

دخترا یه اقایی میشناسم خیلی پسرخوبیه توی سایت یه عکس از درخواست دوستی هایی که دخترا بهش دادن رو فرست ...

یکیشون به من پیام داد یگفت خواستم با هم درس بخونیم بعدش دیدم پسر هستین نظرم عوض شد😂😂

یعنی یارو بعد اینکه درخواست داده دیده پسرم

2706