2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نداره چون ۲سال ازمن بزرگتره نیازم براورده نمیکنه

مگه همه زندگی نیازته آقا ... بعدم شما همون اول میدونستی از شما بزرگتره اونم از این نظر حق داره که هرزنی نیاز داره دوست داشتن همسرشو داشته باشه ومیفهمه که دوسش ندارین چندسالتونه ؟

2731

ی خواستگار اومد،،نفهنیدم کی خندیدم ک متوجه هم نشدم،،بعد ک جواب منفی دادیم،،،رفته بود ب عمه ام گفته بود دخوره خندیده راضی پدر مادرش نمیزارن🤣من اون موقع دوم دبیرستان بودم

من کلاس هفتم بودم دختر خالم جهازشو میچید مام بودیم با چند تا از فامیلای داماد منم یه کرم خیلی سفید زده بودم با یه من سیبیل رژ صورتی یکی از فامیلای داماد منو برا پسرش خاستگاری کرد مامانم اینا جواب رد دادن حالا نمیدونم از چیه من خوشش اومده بود🤣

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهدهم باشه 
اره تاابد

چ مسخره زن داشته باشی و هنوز تو عشق دوران نوجوونیت مونده باشی، آدم باید احساساتشو مدیریت کنه 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2738

15سالم بود رفت بودم خونه خالم بعد پسره منو دیده بود خب بعدب ماماننش گفته بود مامانش ب خالم بعد خالم نمیدونست من چن سالمه چون پر بودم و قد بلند فک میکرد مثلا18سالمه😂😂😂😂یه روز خالم امد خونمون گف فلانی خوشش امده همه ی دخترای کوچه ارزوشونه ک نگاش کنن پسره مهندس شرکت نفت پولدااااااااااررر😂😂من گریه میکردم خاله تو خیلی کوته فکری مردم میرن دانشگاه با سواد میشن تو چرا اینا رو میگی 

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀
نداره چون ۲سال ازمن بزرگتره نیازم براورده نمیکنه

جالبه شما فک میکنی نیازش را برطرف کردی درصورتی چشمت دنبال یکی دیگه س وقتی بهش عشق نمیدی توقع داری چطور تامینت کنه .. 

چه چیزای عجیبی ادم میشنوه ... 

انگار شما فقط دنبال یکی بودی بگیری مهم نبوده کی باشه این نه اون یکی ... مگه رفتی لباس بخری گیرت نیومده همونا برداشتی ... 

هر چند حرفای من الان بی فایده س ولی وقتی از ته قلبت به همسرت عشق نمیدی و کنار اونی چشمت دنبال کس دیگریه یعنی داری بهش خیانت میکنی و منصف باش ازش توقع نداشته باش همه جوره تامینت کنه

2706