2737
2739
عنوان

زن همسایه عقده ای و شوهرم😟

| مشاهده متن کامل بحث + 1658 بازدید | 115 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
معذرت میخوام خیلی ببخشید اگه جاتون عوض میشه شما شل میکردین؟؟؟

مرد فرق داره... فک کن من باردار بشمممم بعد شوهرم پر از نیاز  اگ زنه هی براش عشوه بیاد چی.... اخه نمیدونین زنه چ بیشعووووره.... 5 ساله درگیر شوهرمه... من شوهرم همسایه بودیم ک ازدواج کردیم. از وقتی شوهرم اومد تو کوچه .. یعنی زنه همیشه درگیرش بوده... نکنه تو مجردیش بهاش بوده😟😟😟

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
چطور😅

ما هم میتونیم ببینیمت لطفا

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد

ولی زود برمیداررر مممممم

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
2738

زوووودددددد

2706