2733
2734
عنوان

زن همسایه عقده ای و شوهرم😟

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 115 پست

دیگه هرکی میخاد ببینع دیر اومده.. الان اگ دوباره باز بزارم دیگه نمیشه برش دارم قبلا سرم اومده😑

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟

😕چجوری شوهرتون یوسفه؟

بعد زن مردم ج ندس 🤔

تا مردی پا نده 😒هیچ زنی نمیاد سمتش 

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه هرکی میخاد ببینع دیر اومده.. الان اگ دوباره باز بزارم دیگه نمیشه برش دارم قبلا سرم اومده😑

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭حلالت نوموکنممممااااا

گرگ زاده را محتاج نوازش نیست:)💜👸🏻#متاهلومتعقدب قلبش:)
😕چجوری شوهرتون یوسفه؟ بعد زن مردم ج ندس 🤔 تا مردی پا نده 😒هیچ زنی نمیاد سمتش 

خوبه گفتم زنه اینکارس.. یعنی همه میشناسنش... حالا چ شوهرم پا دادع چ نداده.. متاسفانه این مشکل بزرگیه

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
2728
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭حلالت نوموکنممممااااا

عزیزم ببخشد.. حالا اگ باز گذاشتم صدات میکنم

خوبه گفتم زنه اینکارس.. یعنی همه میشناسنش... حالا چ شوهرم پا دادع چ نداده.. متاسفانه این مشکل بزرگیه

چجوری 🤔شوهرتون از خونه بیرون میزنه و ممکنه هزار نفر تو راه ببینه حالا بعضیاشون خراب اونجا ینی از راه به در نمیره .اونجا پا نمیده .مطمعنی .ولی به زن همسایه 

که اسمشم گذاشتی خراب زود شوهرتو از راه بدر میکنه 

عزیزم چرا خودتو گول میزنی .

شوهرت اگه چشم پاک باشه و اهلش نباشه .حتی اگه طرف بیاد بغلش بخابه پا نمیده .اینو آویزون گوشت کن 

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
چجوری 🤔شوهرتون از خونه بیرون میزنه و ممکنه هزار نفر تو راه ببینه حالا بعضیاشون خراب اونجا ینی از را ...

اخه من ک بقیه رو نمبینم... اما این زنه رو میبینم ک چراغ سبز نشون میدع... زیاد نمیرم تو فکرش اما وقتی زنه رو میبینم عصبی میشم... جای من نیستی تا ببینی ادا هاشووو

2740
اخه من ک بقیه رو نمبینم... اما این زنه رو میبینم ک چراغ سبز نشون میدع... زیاد نمیرم تو فکرش اما وقتی ...

اینو بدون اگه همسرت با این خانم بخاد ارتباط برقرار کنه یا پا بده .شک نکن بیرونم این کارو میکنه .مطمعن باش