2733
2734
 من باردارم نصف شب گشنم میشه ولی حال ندارم پا شم

خیلی بده ک.باردارا هروقت گشنه میشن باید ی چیزی بخورن.خیلی بده ک حال نداری بلند شی

بعضی ها ؛ چهره هایشان ماشاءالله و شخصیت هایشان؛استغفرالله هست👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان شیرینی تو یخچالمون هس میخام برم بخورم🙊 من سهم شیرینیمو خوردم میخام برم سهم بابامو بخورم ا ...

منم میخاااااااااااام😭😭😭😭😭😭

دعا کنید زود تر برم سر خونه زندگی خودم.... وزن اولیه 99.7😱وزن فعلی 97😔هدف بعدی 90😭.       هدف نهایی 70😍
2731

مننننن

دلم ژله طالبیو کیکه کاکائوییو. سالاد ماکارونیه سرد شده میخواد😭😭😭😭

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2740
من الان فقط دلم یع مسکن میخاد مردم از سردرد😞😞کسی رو هم ندارم این موقع بره برام بگیره

😭من میگرن دارم کامل درکت میکنم فقط برو تو تاریکی مطلق گوشیو بردار بخواب

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺
خیلی بده ک.باردارا هروقت گشنه میشن باید ی چیزی بخورن.خیلی بده ک حال نداری بلند شی

چیکار کنم هر وقت هم بیدار میشم از گرسنگی خوابم نمیبره تا صب ک بلند شم صبحونه بخورم.آخه حالت تهوع هم دارم با محضی ک بلند میشم شروع میشه میترسم بچه و شوهرم بیدار شن

بچه ها قفسه سینم خیلی درد میکنه و میسوزه

بخاطر معدم نیست چون معدم درد نمیکنه

حس میکنم استخون قفسه سینم درد میکنه 

نفس عمیق هم ک میکشم بدتر میشم، چم شده یعنی؟

چند شب پیش هم همینجوری شدم اما بعدش خوب شد

✨Do your best✨
2706