2733
2734
دقیقا مثل ماکارونی صدفی تپلم     یا جامبو

منم مثله ورقه لازانیام

مثله پاندا دروغ میگم 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
بدون کالباس بپز😐 مهم ماکارونیو سسشه😂

من با کالباس و خیارشور و ذرت و نخودفرنگی فراوون میخوام. تند و سرد هم باشه

‌‌‌"خاکستر می‌گوید آتش را میتوانم ببخشم ولی تبر را هرگز" 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلم اش دوغ پل معلق مشکین شهرو میخواد بچه بیاین همگی بریم مهمون من اش دوغ 

اردبیلی هستی؟ من اردبیلیم عاشق آش دوغ مامانمم وای دلم خواست ، کلا همه غذاها یه طرف آش دوغ یه طرف

برادر جوانم رو بخاطر سرطان از دست دادم توروخدا برای شادی روحش صلوات یا فاتحه بفرستید.                🖤داداش مهربونم شرمنده ام که هنوز بی تو نفس میکشم🥀🥀🖤
2728
2738

من با اینکه دو ساعت پیش غذا خوردم تا الانم داشتم میخوردم ولی باز میخوام برم غذا گرم کنم 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

تو از من تمام دلـღــم را گرفتی از این بیش باج و خراجی ندیدم❤
من دلم چلو کباب سلطانی میخاد کنارشم شیشلیک باشه صبحم حلیم بخورم روش روغن و دارچین باشه   اوه ...

من دلم خواستتتتتت

تو از من تمام دلـღــم را گرفتی از این بیش باج و خراجی ندیدم❤

3800کالری دریافت کردم دیگ هررر چی بزارن جلوم نگاشم نمیکنم😂😂😂😂

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊