2737
2739
عنوان

من رژیمم. امشب درررررد دارم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 45 پست
اره😭😭😭😭رژیم غفاری بود. اوایلش احساس نمیکردم اما چندروزه ب شدت ضعف و بی‌حالی دارم و زیر چشام گود ...

وای به پشتیبانی پیام دادم کالجوش واس نهار چقد بخورم‌گف دو قاشق فک کننننن دوقاشق هورت بکشم اخه کی سیر میشه حالا برنجی چیزی بود میگفتی دوقاشق ادم حسش میکنه کالجوش ابکی😂😂😂😂😂😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عجله ای نیست 

راحت غذاتو نصف قبلنت بکن بخور 

هر روزم ی ساعت آهنگ بذار برقص 

میوه فراوون بخور 

هر از گاهی هم هوس کردی هفته دو وعده هرچی دلت خواست بخور 

من با این روش طی ی سال 12 کیلو کم کردم

۴ باره رژیمشو میگیرم ول میکنم ب شدت سخته سخترین رژیمیه ک تو زندگیم ویدم اما واقن روم تاثیر داش تو ی ...

حس میکنم من زیر چشام گود افتاده. ب من ک نساخت

خدا با ما نشسته چای مینوشه... 
2728
وای به پشتیبانی پیام دادم کالجوش واس نهار چقد بخورم‌گف دو قاشق فک کننننن دوقاشق هورت بکشم اخه کی سیر ...

عدسی رو گفته بود 1 پیاله ماست خوری. بعد گفته بود شب ها بتید نصف وعده ی ظهرو بخوری یعنی نصف پیاله ماست خوری😐😐😐😐همون دو قاشق کالجوش شما میشد. ادم تلف میشه😂

2738

این متخصص تغذیه هاخودشون هم می تونن این قدرکم بخورن یکی ازفامیلای دورماتوهمین کاره هروقت دیدمش راحت غذامیخوره ،بایدباورزش لاغرشد

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

وایی منم این کارو باخودم کردم از قیافه افتادم،اینقد بی انرژی بودم همش کم میاوردم،الان همون غذا هارو اما کمتر قبل سیر شدن تموم میکنم

گروه آبی💙وزن اولیه ۶۱😠وزن هدف ۵۵😍😍
وایی منم این کارو باخودم کردم از قیافه افتادم،اینقد بی انرژی بودم همش کم میاوردم،الان همون غذا هارو ...

والا. بهترین کارو میکنی. من زیر چشام خیلی گود افتاده

من رژیم آویسا گرفتم دو ماهه 10 کیلو کم کردم هیچی هم حذف نمیشد برنج و نون داشت حتی بستنی و کیک چون گشنگی نداشت آدم خسته نمیشد تضمینی هم بود لاغر نمیکردی هزینه رو پس میدادن خواستی شمارشو برات میفرستم 

2706