2737
2739
عنوان

من رژیمم. امشب درررررد دارم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 45 پست
ساعت 10 صبح یک لیوان شیر وخرما بخور، ساعت 4 بعدازظهر 2 عدد میوه، ساعت 6 عصر هم یک لیوان شیر وخرما، س ...

😐😐😐😐😐😐 چقدر دوس داشتم واسه راهنمایی های غلط گزارش میزدم

اعصابم خورد شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند کیلویی؟ چند وقته رژیمی؟ چرا میوه و سبزی نداره رژیمت؟ سردردت مال کمبود مایعات و آبه، باید روزی ...

73ام.3 هفتس تقریبا. داره ولی تو خونه امروز نبود نشد بخورم.. اب زیاد خوردم بخاطر گرسنگی بوده

خدا با ما نشسته چای مینوشه... 
2728
73ام.3 هفتس تقریبا. داره ولی تو خونه امروز نبود نشد بخورم.. اب زیاد خوردم بخاطر گرسنگی بوده

روزایی که نمیرسی باید از شب قبل غذاتو حاضر کنی

میوه و سالاد فراوون یادت نره

😐😐😐😐😐😐 چقدر دوس داشتم واسه راهنمایی های غلط گزارش میزدم اعصابم خورد شد

عزیزم این رژیم دکتریه که مامانم پیشش میره، حتی به سلامت پوست هم کمک میکنه، رژیم لاغری نیست عادت صحیح غذاخوردنه

درتاریخ 99/9/9. بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد😍🙏میدوووونم روزهای خوبی توی رااااهه👌💕🌷😍خداجونم کمکم کن😍💕🌷🙏تیکرم تاریخ رسیدن به آرزوهامه😍🙏🍓
عزیزم خب بدنت نیاز داره.اینطوری ریزش مو میگیری و پوستت شل میشه

اره😭😭😭😭رژیم غفاری بود. اوایلش احساس نمیکردم اما چندروزه ب شدت ضعف و بی‌حالی دارم و زیر چشام گود افتاده. ازین ب بعد رژیم قانون مندشو ول میکنم غذامو میخورم اما کم. نکه 4 قاشق😭بعدشم گفته بود شبا اصلا نون و برنج نخور. نصف وعده ی ظهرتم بخور. اخه کی 2 قاشق خورش به عنوان شام میخوره؟ یا یدونه کتلت سیب‌زمینی بدون نون؟ اصن سیر نمیشی کههههه

خدا با ما نشسته چای مینوشه... 
2740
چ رژیمای مسخره ایه میگیرید...قرص بخور...غذاتم بخور من بعد...الانم دیگه زیاد معدتو سنگین نکن یهو....ا ...

چه قرصی؟

واسه خونه دار شدنمون صلوات میفرستی  در تاریخ۱۳۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت😍
اره😭😭😭😭رژیم غفاری بود. اوایلش احساس نمیکردم اما چندروزه ب شدت ضعف و بی‌حالی دارم و زیر چشام گود ...

۴ باره رژیمشو میگیرم ول میکنم ب شدت سخته سخترین رژیمیه ک تو زندگیم ویدم اما واقن روم تاثیر داش تو ی هفته ۳ ۴ ک کم کردم

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
اره😭😭😭😭رژیم غفاری بود. اوایلش احساس نمیکردم اما چندروزه ب شدت ضعف و بی‌حالی دارم و زیر چشام گود ...

عزیزم چای سبز بخور خیلی کمکت میکنه.

ولی روزی دولیوان نباید بیشتر بشه.

روزی نیم ساعت الی یک ساعت هم پیاده روی کن.

غذاتم بخور ولی کمتر از قبل.مثلا قبلا یه بشقاب برنج میخوردی،اولش بکن دوسوم بشقاب،بعدش یک سوم ،

نه اینکه یه دفعه کم کنی.از همه ی گروه مواد عذایی هم بخور.ولی کمتر از قبل.اصلا هیچی رو حذف نکن.حتی سرخ کردنی هارو.

فقط شیرینیجاتو کمتر کن.یا مثلا نوشابه و سس های پرچربو. اینا واسه سلامتی هم مضره.

روزی ۸ لیوان اب بخور.میوه و سبزی فراوون بخور.

موفق باشی

۴ باره رژیمشو میگیرم ول میکنم ب شدت سخته سخترین رژیمیه ک تو زندگیم ویدم اما واقن روم تاثیر داش تو ی ...

عزیزم این اصلا اصولی نیست ک.

وقتی انقدر زود وزن از دست بدی دوباره زود برمیگرده.

اصولیش ماهی ۲ کیلوعه

2706