2410
2553
عنوان

من رژیمم. امشب درررررد دارم😭

509 بازدید | 45 پست

من دوسه هفتس رژیمم فقط ناهار 4 قاشق برنج با خورش یا غذاهای دیگه به همین مقدار میخورم ولی امروز از عصر سردرد گرفتم هی بیشتر شد حالت تهوع ام بهش اضافه شد مامانم گف بخاطر رژیمته از گرسنگیه غذا برام اورد مجبورم کرد بخورم ولی بازم افاقه ای نکرد. میدونم منم از گرسنگیه اخه از صبح فقط 4 قاشق پلو خورشت خوردم فقط. صبحونه هم کار داشتم نخوردم بجاش 5 تا بادوم خوردم. 

راهنماییم کنین چکارکنم😭

خدا با ما نشسته چای مینوشه... 

این رژیم افتضاحو کی بهت داده؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ساعت 10 صبح یک لیوان شیر وخرما بخور، ساعت 4 بعدازظهر 2 عدد میوه، ساعت 6 عصر هم یک لیوان شیر وخرما، ساعت 8 شب یکم شام بخور، انقدرررر سریع لاغر میشی، به روش خودت بدنت تو قحطی می اوفته

درتاریخ 99/9/9. بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد😍🙏میدوووونم روزهای خوبی توی رااااهه👌💕🌷😍خداجونم کمکم کن😍💕🌷🙏تیکرم تاریخ رسیدن به آرزوهامه😍🙏🍓

چ رژیمای مسخره ایه میگیرید...قرص بخور...غذاتم بخور من بعد...الانم دیگه زیاد معدتو سنگین نکن یهو....احتمالا قندت افتاده یه شربتی آب قندی چیزی بخور

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2714

هیچ جای دنیا این رژیم تایید نشده و کارت خیلی اشتباهه باید برنامه از دکتر بگیری این چه وضشه با هیچی نخوردن لاغر نمیشی 

بابای مهربوونم دلم یزره شده برات...شبی نیست که چشمم از نبودنت اشکی نباشِه... بابا یه قهرمانم تو رفتی تا خیلیا زندگی کنن... 😔🖤

عزیزم بدنت ضعیف میشه

کالری شمار مانکن رو رو گوشیت نصب کن

سلامتیت رو بخاطر رژیم اشتبا ازدست نده

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2706