2737
2734
عنوان

مامانایی که امسال بچه کلاس اولی دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 2592 بازدید | 122 پست
عزیزم من معلم کلاس اولم..اصلا نمیخواد بهش حروف یاد بدی..تشخیصجهت های  چپ و راست رو باهاش کار کن ...

من دخترم زود دستش خسته میشه ...اصلا درست نمیتونه ی جوری مداد تو دستش فشار میده.

وای من که دخترم اصلا اشتیاقی به یاد گرفتن درس ومدرسه نداره با ترس از تنبیه اونم چوب وفلک بهش یاد مید ...

آره منم اعصاب برام نمونده

خیییلی سخته

خیلی

عشق یعنی در میان غصه های زندگی/ یک نفر باشد که آرامت کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین کار همینه که گذاشتید بازی کنه و تخیلاتش برسه  آفرین اجوزش باید در حد رنگها اعداد و برش ...

مثلا از این دفتر شطرنجی ها هست که توش خونه میکشه،ماشین میکشه

تا ۱۰ بلده بشماره و درست مینویسه اما از ۱۰ تا ۲۰ دست و پا شکسته مینویسه

مداد درست دستش میگیره

رنگ آمیزشی افتضاح

اما خیلی علاقه به کتاب ماشین داره.مرتب سرش توی اینجور کتاباست

اما بنظرم بیشتر به بچه ها کارهایی یاد بدیم که بهمون یاد ندادن،تخم مرغ بلد باشه بشکنه،سوزن نخ کنه،در حضور پدر یا مادر از یک مغازه خرید کنه،مهارت های زندگی بلد باشه،بتونه خشمش کنترل کنه.به دنبال جواب سوالاتش باشه،ذهن کنجکاوی داشته باشه و ...

2731
مرسی عزیزم.بالاخره بچه های الان خودشون یه چیزهایی از تلوزیون و کارتون یاد میگیرن.حقیقت چون نمیدونم ک ...

خواهش میکنم عزیزم درسته میدونی اگه اموزش قرار باشه مجازی باشه کار ما خیلی سخت میشه چون همکاری بچه ها هم احتمالا کمتر میشه اگه اموزش حضوری بود نیاز نبود سخت گیری کنیم ولی چون مجازیه یکم باید سخت بگیریم تا عادت کنن وبعد خودمون وخودشون اذیت نشن من امسال برای دختر بزرگم خیلی اذیت شدم دیگه نمیخوام براکوچیکه سرم بیاد😆

میتونه بنویسه الان یعنی دیگه ادامه ندم؟

نه حروف اصلا نیازی نیست ولی میتونی صداها رو باهاش کار کنی که اینم خوبه مثلا دوتا کلمه بگی صدای اولشون یکی باشه مثل آب  آتش.....حتما چپ و راست رو باهاش کار کن...از دستاش تا میتونی کار بکش😉

2738
مثلا از این دفتر شطرنجی ها هست که توش خونه میکشه،ماشین میکشه تا ۱۰ بلده بشماره و درست مینویسه اما ا ...

من سوره های کتاب قرآن اول رو باهاش دارم کار میکنم

اعدادم جمع و تفریق زیر ۱۰ رو بلده بیشترش رو نه

۸روف الفبا رو هم حفظ کرده

والا منم مجبور شدم دختر بزرگم پارسال وقتی یهو مجازی شد دیگه اصلا همکاری نمیکرد دیگه برادختر کوچکم نم ...

آره منم میترسم اذیتم کنه

شاغلم داغون میشم

خدا صبر بده بهمون

من دخترم زود دستش خسته میشه ...اصلا درست نمیتونه ی جوری مداد تو دستش فشار میده.

کار بگذار جلوش...مثلا اجازه بده تو کارای خونه درحد سفره  جمع کردن و اینا کمک کنه...خمیر بازی بده دستش بگو باهاش شکل و حیونای مختلف درست کنه‌..اگه خمیر بازی نداری خودت با ارد یکم خمیر درست کن...کاغذ بده مچاله کنه‌...نقاشی بکشه و....

عزیزم من معلم کلاس اولم..اصلا نمیخواد بهش حروف یاد بدی..تشخیصجهت های  چپ و راست رو باهاش کار کن ...

اخ جون.شما معلم کلاس اولین؟بنظرتون کلاسها واسه اول دبستان تشکیل بشه؟اگه مجازی باشه من چطوری توی خونه بهش درس بدم.من اصلا بلد نیستم.اگه پیج خانوم رحمت دنبال میکنم

2706