2737
2739
عنوان

مامانایی که امسال بچه کلاس اولی دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 2599 بازدید | 122 پست
وای من که دخترم اصلا اشتیاقی به یاد گرفتن درس ومدرسه نداره با ترس از تنبیه اونم چوب وفلک بهش یاد مید ...

منم مثل خودتم.البته با تنبیه بهش یاد نمیدم  

من فعلا نگرانم بچه ام چطور بفرستم مدرسه با این اوضاع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم ۴ ساله نشده هنوز ولی واقعا دوست ندارم چیزی یادش بدم جلوتر از مدرسه و کلاس. نگران میشم نکنه ...

دقیقا کار درستیه چون ما مثل معلم بلد نیستیم و بچه با ی تدریس دیگه سردرگم میشه

2742
یه مقدار یادش بده اشنا بشه ولی کامل نه مثلا حروف الفبا رو تا یه جاهایی یادش بده واعداد روتا یه جایی ...

مرسی عزیزم.بالاخره بچه های الان خودشون یه چیزهایی از تلوزیون و کارتون یاد میگیرن.حقیقت چون نمیدونم کار درستیه یا نه خیلی درگیرم.مخصوصا فارسی و ریاضی.مثلا میگم خوبه بچه اطلاعات داشته باشه تا سواد خوندنی و نوشتنی.

عزیزم من معلم کلاس اولم..اصلا نمیخواد بهش حروف یاد بدی..تشخیصجهت های  چپ و راست رو باهاش کار کن.. کار با دست مثلا خمیر بازی مچاله کردن کاغذ و این مهارت ها رو باهاش تمرین کن تا عضلات دستش قوی بشن و بتونه مداد رو درست دستش بگیره

گره زدن هم توی سنجش میپرسن؟

بله یه طناب بلند میدن میگن گره بزن و یا اگر کفشش بندی باشع اونو میگن و دکمه هم باز و بسته کنه و شمارش اعداد و رنگها و ...

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
2740
چقدر کار کردی باهاش.بچه من که مرتب در حال بازی و تخیلاتشه.همکاری نمیکنه.شما خودتون معلم هستین؟حقیقتش ...

از ۱۵ اردیبهشت تا الان

کلی کتاب براش گرفتم

با بازی و تفریح

البته واقعا اعصاب برام نمونده

عشق یعنی در میان غصه های زندگی/ یک نفر باشد که آرامت کند
منم مثل خودتم.البته با تنبیه بهش یاد نمیدم     من فعلا نگرانم بچه ام چطور بفرستم مدرسه با ...

الهی نه البته این تنبیه بشرط انجام صحیحش خیلی خیلی نوثره تو حرف شنویشون😆😆 اره واقعا اگه اموزش مجازی باشه که کار ماهم سخت میشه برای دختر بزرگم که پوستم کنده شد پارسال😥

عزیزم من معلم کلاس اولم..اصلا نمیخواد بهش حروف یاد بدی..تشخیصجهت های  چپ و راست رو باهاش کار کن ...

میتونه بنویسه الان

یعنی دیگه ادامه ندم؟

الهی نه البته این تنبیه بشرط انجام صحیحش خیلی خیلی نوثره تو حرف شنویشون😆😆 اره واقعا اگه اموزش مجاز ...

منم کلی اسباب بازی واسش خریدم

هرچی رو درست مینویسه کلی تشویقش میکنم

2706